پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
وچستان:  زاهدان- فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام عملیاتی هدفمند موفق به کشف حدود ۲ تن انواع موادمخدر شدند.
گیتی آنلاین _به نقل از پایگاه خبری مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزداران این فرماندهی از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و برنامه‌ریزی ورود محموله مواد مخدر به داخل کشور از منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند و بلافاصله تیم‌های پوششی و عملیاتی مرزبانی با دریافت تجهیزات کامل به منطقه مورد نظر عزیمت و به اجرای هدفمند کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.

وی تصریح کرد: پس از شناسایی مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان، دلاورمردان هنگ مرزی میرجاوه با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، با انجام عملیاتی هدفمند و هوشمندانه تمام مسیرها را بر قاچاقچیان بستند لذا سوداگران مرگ که در محاصره مرزداران گرفتار شده بودند اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کردند ولی با توجه به موضع‌گیری و اتخاذ تاکتیک عملیاتی مناسب و حجم سنگین آتش مرزداران، قاچاقچیان با بجا گذاشتن محموله مواد مخدر از منطقه متواری شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این عملیات موفقیت آمیز ضمن توقیف ۲ دستگاه خودرو تویوتا، یک تن و ۹۲۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۵۹۷ کیلوگرم تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم هروئین، ۳۹ کیلوگرم مرفین، ۶۷ کیلوگرم حشیش، ۳۹ کیلوگرم شیشه و ۸۵ کیلوگرم کراک کشف شد.

وی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان پرونده به طور ویژه در دستور کار قرار دارد، گفت: مرزداران سیستان و بلوچستان با پاسداری از مرزهای پهناور جنوب شرق کشور، منطقه را برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد خواهند نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: