پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
زاهدان- رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: هفت نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۲۵ فقره سرقت نیز کشف شد.
گیتی آنلاین_ سرهنگ ابراهیم ملاشاهی اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف در هفته گذشته هفت‌نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، مهرستان و سرباز با هماهنگی‌های قضائی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان، یک دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۱۴ دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه، یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه منزل، یک فقره سرقت مسلحانه مغازه، یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، پنج فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، ۲ فقره سرقت به عنف منزل ،۲ فقره سرقت به عنف موتورسیکلت و ۱۳ فقره سرقت وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

ملاشاهی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی تصریح کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: