پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
شهردار خرم آباد صبح روز جمعه با اهالی کوی بسیجیان این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد .


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم‌آباد صبح جمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹ دیدار مردمی محمد شریفی مقدم شهردار خرم‌آباد با اهالی کوی بسیجیان  با حضور معاون حمل و نقل وامور زیربنایی ، معاون خدمات شهری و  شهردار منطقه یک در محل سالن جلسات شهرداری خرم‌آباد برگزار گردید. 

در این دیدار که ساعاتی به طول انجامید مسئولان ارشد شهری با ساکنان کوی بسیجیان گفتگو کردند و شهروندان در این دیدار چهره به چهره نیازها و مشکلات خود را با مدیران مذکور در میان گذاشتند.

شریفی مقدم در این نشست ضمن تاکید بر خدمت رسانی یکسان به تمام نقاط شهر خواستار استمرار هرچه بیشتر این خدمات مخصوصا به محله های کم برخوردار شدند و مسئولان را از برخی مشکلات موجود آگاه ساختند.

آسفالت معابر کوی ، ساخت و تجهیز محل بازی کودکان، تعین تکلیف دیوار ابتدای میلاد هفتم ، نصب سرعت گیر معابر و ایجاد فضای سبز از خواسته مهم اهالی کوی بسیجیان بود  که به مدیران انتقال داده شد.

مدیر منطقه یک شهرداری خرم‌آباددر این ملاقات با بیان اینکه این زمین تحت نظر و تعهد تعاونی مسکن بسیجیان بوده و می بایست از طریق آن تعاونی اقدام به فضاسازی  و آسفالت شود، گفت: با توجه به دستور شهردار محترم خرم آباد جناب آقای شریفی مقدم  سریعاً نسبت به زیر سازی ، آسفالت و ایجاد فضای سبز اقدام می‌شود


در ادامه این دیدار شهردار خرم‌‌آباد عنوان کرد:مجموعه مدیریت شهری، شهروند محوری را با هدف پیشبرد اصولی برنامه های عمرانی و خدماتی در اولویت کاری خود قرار داده است.

شریفی مقدم  افزود: بیشتر مشکلات این محلات را با برگزاری نشست های متعدد مردمی بررسی و کارشناسی کرده ایم که انتظار می رود با مشارکت معتمدان و مردم، تغییر سیمای منطقه اجرایی شود و گامهای موثری در زمینه عمران شهری صورت پذیرد.

محمد شریفی مقدم شهردار خرم‌آباد یادآور شد: بیان مشکلات و نیازها توسط مردم، بستر را برای خدمات رسانی هر چه بهتر فراهم می کند و زمانی که معتمدان مردم با مسئولان در یک مکان جمع می شوند، در واقع حلقه ارتباطی بین مردم و مجریان تکمیل می شود و کارها به خوبی پیش می رود.


شهردار خرم‌آباد در پایان اظهار کرد: حجم و تنوع فعالیت های شهرداری بیش از سایر دستگاهای  دیگر می‌باشد و باید برای رفع مشکلات از مردم کمک گرفت و از نظرات و پیشنهادات آنها در زمینه خدمت رسانی های گوناگون استفاده شودلازم به ذکر است در پایان این نشست مقرر شد ؛

-تا پایان عید فطر نسبت به زیر سازی معابر اقدام شود

-پیگیری لازم جهت ایجاد فضای سبز  وساخت پارک و  نظافت توسط معاونت خدمات شهری انجام شود
 
-در خصوص دیوار ابتدای میلاد هفت و سرعت گیر معاونت عمرانی تا حصول نتیجه مطلوب اقدام نمایند

 انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: