پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۶ هزار و ۵۰۰ کلاس در هفته در این استان به‌صورت الکترونیکی و برخط برگزار می‌شود.
سلطانعلی میر خصوص برگزاری کلاس‌های برخط  اظهار کرد: در این مدت  از آغاز طرح برگزاری کلاس‌های غیر‌حضوری و برخط ۶ هزار و ۵۰۰ کلاس در هفته در این استان به‌صورت الکترونیکی و برخط برگزار می‌شود که این آمار به سرعت رو به افزایش است.

وی با اشاره به تعطیلی مراکز آموزشی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی افزود: واحدهای دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان تهدید تعطیلی کلاس‌های حضوری دانشجویان را با تشکیل منظم کلاس‌های برخط و الکترونیکی به فرصت تبدیل کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ویروس کرونا مردم جهان را درگیر بیماری و دولت‌ها را با چالش‌های اساسی مواجه کرده است، عنوان کرد: در این شرایط سختی که برای مردم به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر و کمتر برخوردار به وجود آمده قرارگاه‌ها و گروه‌های جهادی دانشگاه آزاد اسلامی این استان نباید از اکرام مؤمنانه و حرکت در این مسیر غافل شوند و در کنار فعالیت‌های بهداشتی و توزیع اقلام بهداشتی در این مسیر نیز گام بردارند.

 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: