پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس شهرستان فنوج صورت گرفت:
با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس شهرستان فنوج ۳ انبار کالاهای احتکار شده شناسایی و پلمپ شد.
سردار محمد  قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: در این راستا تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی در بازرسی از این انبارها ۵۱ تن برنج ۸تن شکر ۴هزار و ۹۵۲لیتر روغن جامدو مایع ۳تن و ۷۵۰کیلو گرم عدس کشف شد.

وی با اشاره به برخورد با محتکرانی که از شرایط موجود جامعه سو استفاده می کنند، افزود: در بازرسی از این انبارها ۱۱هزار و ۹۴۰قوطی یک کیلوگرمی رب هم کشف شد و  این اقلام به چرخه بازار مصرف باز می گردد.
 وی تصریح کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان های دلگان، کنارک، سیب و سوران و زاهدان طی هفته گذشته  شناسایی و تخریب 5 دپو سوخت، 9 دستگاه تریلی تانکر دار توقیف شد  و 11 عدد باک اضافی خودروهای سنگین کشف شد.


وی بیان کرد: در این رابطه 274 هزار و 226 لیتر سوخت قاچاق شامل 146 هزار و 346 لیتر گازوئیل، 30 هزار لیتر نفت سفید، 27هزار و 30لیتر بنزین و 43 هزار و 850 لیتر قیر کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طرح مبارزه با اختفا و احتكار كالا  همانند نسخه ای تسكین دهنده، از التهاب بازار جلوگیری می کند و از سوی دیگر رضایت شهروندان را در بردارد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: