پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
سرپرست معاونت در آمد و مشترکین شرکت آب و فاضلاب خوی اعلام کرد:
شرکت برای ارائه خدمات بهینه به مشترکین شهری و روستایی به 5 بخش تقسیم شده که شامل نواحی مرکزی ،فیرورق، شهرک و دیزج دیز ،قطور و ایواغلی به همراه روستاهای این بخش می شود

سرپرست معاونت در آمد و مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی نگاه یکپارچه به فعالیت های شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی را برای تقویت خدمات رسانی به روستاها ضروری دانست و گفت: برنامه ریزی لازم برای سرویس دهی و ارتباط مناسب با مشترکین در تمامی نقاط  شهرستان در نظر گرفته شده است .یداله سلطانی اضافه کرد: با یکپارچه سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی شهرستان خوی ،شرکت برای ارائه خدمات بهینه به مشترکین شهری و روستایی به 5 بخش تقسیم شده که شامل نواحی مرکزی ،فیرورق، شهرک و دیزج دیز ،قطور و ایواغلی  به همراه روستاهای این بخش می شود. وی با اشاره به اینکه تمامی خدمات شرکت در بخشها نیز ارائه می گردد افزود : جهت ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع و همچنین پرهیز از سفرهای غیر ضروری از مزایای این طرح است.

سرپرست معاونت در آمد و مشترکین شرکت آب و فاضلاب خوی اظهار داشت : در حال حاضر در حال تکمیل بانک اطلاعاتی شماره همراه مشترکین روستایی هستیم و از اول ماه بعد تمام قبوض صادره شرکت چه در بخش شهری و چه روستایی از طریق پیامک خواهد بود .

سلطانی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با نواحی 5 گانه شرکت  افزود : تمامی همکاران ما در نواحی مختلف شرکت آماده ارائه خدمات به مشترکین هستند .

وی یکپارچه‌سازی را در بهبود مدیریتی و توسعه خدمات در ابعاد مختلف تاثیرگذار دانست و افزود: با یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، خدمت‌رسانی به روستا ها نیز از شتاب بیشتری برخوردار شده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: