پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۴۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
ابتدای کوچه نگارستان ۱۲ باندکندرو بلوار ولایت طی توافق با مالک و تملک شهرداری خرم آباد بازگشایی و تعریض شد .
‍ ‍ 
به گزارش گیتی آنلاین  ، عصر روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت با حضور علی ماکنعلی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد ، محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان ، علی محمد خانی معاونت خدمات شهری ، کیومرث منصوری مدیر منطقه یک شهرداری خرم آباد و  معاونین شهرداری ، بازگشایی ابتدای کوچه نگارستان ۱۲، باند کندرو بلوار ولایت منطقه دره گرم با عملیات تخریب ملک کلنگی آقای سیاهپوش و توافق شهرداری با مالک، صورت گرفت .

در حاشیه عملیات تعریض نگارستان ۱۲ ، شهردار خرم آباد گفت : تعریض ابتدای این کوچه که منتهی به باند کندرو می شود سالیان سال دغدغه و مطالبه مردم فهیم و محترم منطقه دره گرم بود .

محمد شریفی مقدم افزود: طی توافقاتی که با آقای سیاهپوش مالک این ساختمان داشتیم و با تشریفات خاص و مصوبه شورای اسلامی شهر خرم آباد ۱۶۶ متر از این ملک در تملک شهرداری قرار گرفت که ما آن را به مردم دره گرم هدیه کردیم .

وی ادامه داد: ملک کلنگی دیگری باز در این مسیر قرار دارد که متعلق به آقای بیرانوند است ؛ صحبت های اولیه هم با این مالک محترم شده تا این ملک در تملک شهرداری قرار گیرد؛ با تخریب ساختمان آقای بیرانوند انشاءالله باند کندرو از پل هوایی دره گرم تا میدان ۲۲ بهمن با هیچ مانعی مواجه نخواهد بود.

محمد شریفی مقدم باز هم نویدی خوش داشت : بعد از عید فطر ، تعریضی در منطقه ۲ خواهیم داشت که توافقات آن در حال نهایی شدن است .

وی در پایان اذعان داشت : بنده و همکارانم در شهرداری خرم آباد تمام تلاش و همت ِ مان را بکار خواهیم گرفت تا خدماتی در خور و شایسته همشهریان عزیز ارائه دهیم و با توکل به خداوند شهری خرم و آباد داشته باشیم .

خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: