پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۵
واکنش سخنگوی شورای نگهبان در تحریم وزیر کشور؛
سخنگوی شورای نگهبان تحریم وزیر کشور علیه آمریکا را حربه زنگ زده دانست که خللی در عزم جدی مردم در مبارزه علیه سیاست‌های خصمانه آمریکا ندارد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در توئیتر نسبت به تحریم وزیر کشور از سوی رژیم آمریکا واکنش نشان داد و از آن به حربه زنگ زده یاد کرد.

متن پیام عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان به این شرح است:

مجددا حربه زنگ زده #تحریم از سوی رژیم آمریکا علیه وزیر کشور و برخی فرماندهان نیروی انتظامی به کار گرفته شد. #ترامپ باید بداند این گونه تحریم ها مانند تحریم برخی اعضا #شورای_نگهبان، هیچ خللی در عزم جدی مردم در مبارزه علیه سیاست های خصمانه آمریکا ندارد و مقاومت ادامه خواهد داشت.

تحریم بلااثر اعضای شورای نگهبان در زمان انتخابات مجلس یازدهم
وزارت خزانه‌داری آمریکا ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ برابر با ۱ اسفند ۹۸ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که آیت الله احمد جنتی، عباسعلی کدخدایی، سیامک ره‌پیک، محمدحسن صادقی مقدم و محمد یزدی در لیست تحریم‌های خود قرار داده است.

الله جنتی دبیر شورای نگهبان در ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که از سوی خزانه داری ایالات متحده آمریکا تحریم شده بود واکنشی به این مسئله داشت و با بیانی طنز گونه به بیان بی‌اهمیتی آن پرداخت.
وی در همان دوره و در پاسخ به سوالی درباره تحریم خودش گفته بود: بله ما را تحریم کردند من دارم به این فکر می‌کنم اینهمه پول‌هایی که در صندوقهای امریکا میریزم را چکار کنیم؟! این همه در بانک‌های امریکا پول ریختیم حالا نمی‌شود انها را برداشت کنیم؛ بعد هم نمی‌توانیم انجا به جشن کریسمس برویم و شرکت کنیم!
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: