پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور مسئولان این واحد دانشگاهی تجلیل و قدردانی شدند.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی، در این مراسم که در تالار کنفرانس علامه مجلسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور اعضای هیئت رئیسه و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مدیر دفتر فرهنگ  برگزار شد از تعداد ۱۶ نفر از کارکنان این واحد دانشگاهی که در پایان سال ۹۸ به افتخار بازنشستگی نائل شدند با اهدای یک جلد کلام‌الله مجید و لوح سپاس و هدیه نقدی قدردانی شد.

 سلطانعلی میر دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تقدیر ازتلاش‌های بی شائبه بازنشستگان ، گفت: تلاش کارکنان منشأ تحول در دانشگاه بوده و مدیریت‌ها با کارکنان خدوم و زحمتکش معنا خواهد یافت و اگر گذشت، فداکاری، صداقت و همکاری کارکنان نباشد مدیریت به تنهایی نخواهد توانست کاری از پیش ببرد.

وی با بیان اینکه کارکنانی که در این برهه از زمان بازنشست شده‌اند جزء نخستین گروه از کارکنان بودند که دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان کارش را از یک ساختمان استیجاری شروع کرد و با همه کمبود‌ها و کاستی‌ها کنار آمدند تا اکنون شاهد باشیم که دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های شاخص استان و کشور تبدیل  شده است.

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با عنوان اینکه کارکنان بازنشسته جزء خانواده بزرگ دانشگاه هستند از همکاران بازنشسته خواست که بازنشستگی خود را به‌عنوان پایان کار در دانشگاه تلقی نکنند و ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند.

میر پیشنهاد کرد که پیگیر تأسیس کانون بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی در استان باشند.

وی افزود: باید شرایطی فراهم شود تا در صورت بازنشستگی کارکنان استفاده از امکانات رفاهی و خدماتی و تفریحی برای بازنشستگان و خانواده آنان فراهم باشد.

حجت‌الاسلام رضا ایمانی‌خواه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نیز طی سخنانی بیان کرد: تکریم بازنشستگان که به عنوان پیشکسوتان و بزرگان دانشگاه محسوب می‌شوند و منشا خدمات ارزنده و صاحب تجربه هستند برای نیروهای جوان به‌عنوان یک عامل انگیزشی برای ارائه‌ خدمات بهتر به جامعه دانشگاهی خواهد بود.

 وی به بیان آیات و روایات از نبی مکرم اسلام مبنی بر تکریم بزرگان به‌عنوان سرمایه‌های ارزشمند معنوی و تجربی که چراغ هدایت برای نسل‌های جوان  هستند پرداخت و از تلاش‌های صادقانه و خالصانه آنان قدردانی کرد.

 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: