پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۴۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان:
به گزارش روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های لرستان، علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با حضور در خانه مطبوعات با هیئت مدیره این خانه دیدار و گفت‌وگو کرد.
‍ ‍
علی آشتاب اظهار داشت: توفیق شد که امروز در جمع هیئت مدیره خانه مطبوعات حضور یابم ، خبرنگاران استان بسیار دلسوز هستند و خدا را شکر که اگر نقدی باشد جهت توسعه استان بیان می شود و اگر هر جا هم لازم به تشویق باشد اینکار را انجام می دهند.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: درکارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا 13 رسته های شغلی آسیب دیده از ویروس کرونا به استان ها ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه  چند نوع حمایت از سوی استاد ملی کرونا برای آسیب دیدگان در نظر گرفته شد افزود:  از جمله پرداخت وام یک میلیون تومانی به مشمولان دریافت یارانه ، حمایت  مالی و تسهیلاتی  از بنگاه ها به ازای هر بیمه شده ۱۲ میلیون تومان و بنگاه‌هایی که تعطیلی اجباری شدند ۱۶ میلیون تومان به ازای هر یک از آنها در نظر گرفته شد.

علی آشتاب با اشاره به اینکه در بحث بیمه بیکاری بیشترین تاثیر کرونا برروی بخش خدمات و بنگاه ها کوچک گذاشت افزود: در لرستان ۱۳ هزارو ۸۳۵ نفر متقاضی دریافت بیمه بیکاری شدند که پس از پالایش ۹ هزار ۶۷ نفر واجد شرایط تشخیص داده شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان داشت: در ایام بیماری کرونا همه اقشار جامعه کمک کردن و تعاونی های ما هم حضور خوب و پررنگی داشتند ، به خصوص آنهایی که جمعیت شاغل آنها بانوان بودند به طوری که روزانه بین ۳۵ هزار تا ماسک تولید می کنند.

در این جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات  لرستان از مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، پیگیری جهت دریافت تسهیلات برای دفاتر روزنامه های استان که از کرونا  خسارت دیده اند و همچنین بررسی جزئیات بیمه تکمیلی برای خبرنگار استان را خواستار شدند.

گفتنی است در این دیدار سید احمد موسوی مدیرعامل ، حسن ایزدی رئیس هیئت مدیره، سرکار خانم محدثه مقدم و صغری سپهوند عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات لرستان حضور داشتند.

انتشار: مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: