پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
حوزه فرهنگی ودینی شرکت آب وفاضلاب لرستان در ارزیابی انجام گرفته برای پنجمین سال متوالی درسطح کشورشایسته تقدیر ویژه شناخته شد.

 به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب لرستان مهدی بابایی پور دبیرشورای فرهنگی ودینی شرکت ،از کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه شرکت آبفای لرستان در ارزیابی انجام گرفته از سوی شرکت مهندسی آبفای کشور خبر داد.

مهدی بابایی پور در این رابطه بیان داشت: با توجه به ارزیابی انجام گرفته درسال 98شرکت آب وفاضلاب لرستان درحوزه فعالیت های فرهنگی ودینی و در زیر شاخص هایی مانند تحقق شعارسال، موضوعات نماز، عفاف وحجاب ، برنامه های قرآنی، حقوق شهروندی، مناسبت های مذهبی، فعالیتهای فرهنگی درفضای مجازی، تقویت توانمندیهای فرهنگی ودینی فرزندان همکار و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف بهینه، شرکت آبفای لرستان موفق به کسب رتبه برتر و شایسته تقدیر ویژه شد.

وی در ادامه به همکاری و حمایت مطلوب مدیریت و همکاران شرکت، در کسب این موفقیت اشاره کرد وگفت: خوشبختانه  درشرکت آب وفاضلاب لرستان یک روحیه جمعی وجهادی وجود دارد و نسبت به فعالیتهای مذهبی وفرهنگی ،نگاه مثبتی است و همین روحیه باعث شده که این شرکت درطی 5سال گذشته جزء شرکت های برتر درحوزه فعالیتهای فرهنگی و دینی در سطح کشور معرفی شود.

دبیر شورای فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب لرستان خاطرنشان ساخت:  این فعالیتها و ارزش و منزلت آنان زمانی دوچندان است که شرکت سعی نموده در ارائه خدمت مطلوب در حوزه تامین آب شرب و دفع اصولی و بهداشتی فاضلاب نه تنها ذره ای غافل نشده بلکه با تدوین برنامه های علمی و دقیق بهترین خدمات را ارایه نماید.

انتشار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: