پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
مدیر دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: فاتحان خرمشهر یادگاران دفاع مقدس هستند که با فداکاری های خود آزادسازی خرمشهر را رقم زدند.
گیتی آنلاین_  بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان  با حضور سلطانعلی میر دبیر هیات امنا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان  و حجت الاسلام و المسلمین محمد رهدار مدیر دفتر فرهنگ اسلامی و احمدرضا مهربان رئیس دبیرخانه هیات امنا استان و جمعی از کارکنان و اساتید غبار روبی شد و بر حفظ  یاد و  خاطره  دلاور مردان دوران دفاع مقدس تاکید شد.

 در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمد رهدار مدیر دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: حماسه آزادسازی «خرمشهر» یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ دفاع مقدس است که با الطاف الهی و رهبری‌های عالمانه امام راحل  و از خودگذشتگی‌های فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست.

وی با بیان اینکه فاتحین خرمشهر یادگاران دفاع مقدس هستند، افزود: بسیاری از این فاتحان به خیل عظیم شهادت نائل آمده اند و با شهادت خود دشمن تا بن دندان مسلح را شکست دادند و آزادی خرمشهر را به ما هدیه دادند.

وی تصریح کرد: یکی از این شهدا شهید احمد کاظمی بود که به نقل از سردار دلها حاج قاسم سلیمانی از فاتحان اصلی خرمشهر بودکه هیچگاه نامی از خود به عنوان کسی که در فتح خرمشهر نقش آفرینی کرده به زبان نیاورد.

وی بیان کرد: مردان خدا در ظاهر همیشه گمنام هستند ولی در نزد پروردگارشان جایگاه رفیعی دارند که زمینیان از درک آن عاجز هستند.نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: