پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۳۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
طرح هر خانه یک پایگاه سلامت در استان قزوین پس از اجرای آزمایشی در محمدیه، در حال اجرا است.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی قزوین روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در این طرح از هر خانواده یک نفر برای پیشگیری، کمک های اولیه و بازتوانی آموزش داده می‌شود.

پیمان نامدار گفت: این طرح در راستای ارتقای سلامت و پیشگیری، مراقبت از عوامل خطر و بیماری‌ها و بازتوانی و توانبخشی بیماران حاد و مزمن اجرا می‌شود.

این مسوول با بیان اینکه این طرح به حفظ سلامت خانواده ها کمک می کند و با پشتیبانی سفیران به غربالگری سلامت نیز می پردازد،گفت: در این طرح از هر خانوار یک نفر به نمایندگی انتخاب و در سه بعد پیشگیری، درمان و کمک های اولیه و بازتوانی آموزش می بیند.

وی اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۲۰۰ رابط سلامت در راستای این طرح باید آموزش ببیند تا هر کدام به ۴۰ سفیر سلامت آموزش های لازم را ارایه دهند تا این سفیران آموخته های خود را برای حفظ و ارتقای سلامت در اختیاز اعضای خانوار خود قرار دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: