پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
دکترفرزاد سحرخیز؛
ضو هیات مدیره گروه های شرکت سحر خیز با اشاره به اینکه این مجموعه معین اقتصادی ۱۱ روستا در خراسان رضوی است، گفت: به دنبال این هستیم که بتوانیم با ایجاد اشتغال پایدار وظیفه خود را در حیطه اقتصاد خانواده های روستایی ایفا کنیم.
به  گزارش خبرنگار اقتصادی  گیتی آنلاین، دکتر فرزاد سحرخیز تصریح کرد: تسهیل گری برای انجام پروژه‌های نیمه تمام این روستاها که مدت ها بلاتکلیف هستند وتسهیل گری برای برطرف کردن مشکلات وموانعی که برای زندگی روستاییان هست و همچنين جذب سرمایه گذاران وشناسایی پتانسیل های روستاها وايجاد اشتغال زایی در این مناطق از جمله برنامه‌های گروه سحرخیز است.

وی با اشاره به برخی اقدامات ویژه ای که گروه شرکت های سحر خیز تاکنون انجام داده است خاطر نشان کرد: اشتغال زایی برای نزدیک به 60نفر در یازده روستای تحت پوشش این مجموعه، با تجهیز کردن کارگاه های خیاطی ونانوایی های این منطقه در این سه ماه، بخش دیگری از اقدامات گروه شرکت‌های سحرخیز بوده است.

عضو هیئت مدیره گروه شرکت‌های سحرخیز در پایان تاکید کرد: هدف از این بازدیدها شناسایی فرصت ها وبسترهای مناسب برای ایجاد اشتغال زایی است و همچنين بازدید از کارگاه‌های تجهیز شده و دیدار وگفت وگو با مردم روستاها تا بتوانیم گامی موثر در بهبود اقتصاد خانواده ها برداریم.
انتهای پیام
نویسنده:مهدی صبوری نیک
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: