پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت روز تنوع زیستی از تمساح های مرکز نگهداری و تیمار ریکوکش بازدید شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان:وحیدپورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت روز تنوع زیستی از تمساح های مرکز نگهداری و تیمار ریکوکش بازدید شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: مرکز پرورش تمساح پوزه کوتاه مردابی، یک مرکز فعال و دارای چندین فاز تحقیقاتی می باشد که بصورت شبانه روزی با رصد و زیر نظر داشتن گاندوها در حال فعالیت است.
وی افزود: این مرکز با یک برنامه حفاظتی، مراقبتی، درمانی، تحقیقاتی مشخص و دقیق همه روزه در حال انجام کار است، این برنامه ها شامل دسته بندی های متعدد نگهداری، پایش، مطالعات و ... می شود.

پورمردان ادامه داد: در این برنامه و بازدید که با تلاش و همراهی بخشی از دوستداران حیات وحش و فعالان محیط زیست، به نمایندگی آقای مرادقلی صورت گرفت برنامه تهیه و توزیع خوراک و تغذیه دستی گاندو ها، پایش زیستگاه های گونه، بیومتری و چکاپ گونه های موجود در مرکز، با همکاری محیط بانان و همیاران انجام شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از این اقدام دوستداران حیات وحش اشاره کرد: طی این حرکت خداپسندانه، تیمار و درمان یک سر گاندو زخمی که در زیستگاه های منطقه دچار آسیب و جراحت از ناحیه دست شده بود نیز با موفقیت انجام شد.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: