پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۱۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
آیین کلنگ زنی بازسازی و بهسازی شهربازی کیو پنج شنبه ۸ خردادماه برگزار شد .

به گزارش گیتی آنلاین،  استاندار لرستان در آیین کلنگ زنی بازسازی شهربازی کیو ، گفت : این مهم یکی از دغدغه ها و مطالبات مردم شهر خرم آباد بود و امیدوارم این سرمایه گذار به سرنوشت سرمایه گذاران قبلی گرفتار نشود و بتواند خدمتی نیک ارائه دهد تا دعای مردم شهر بدرقه راهش شود و ما مسئولین هم تا جایی که بتوانیم جناب آقای ترابی را حمایت خواهیم کرد .

سید موسی خادمی افزود: در بسیاری از شهرهای کشور ، شهرداری نقشی نمی تواند ایفا کند و عملا فرصت ها به دلیل برج سازی های فراوان از دست رفته و اگر شهرداری ایده ای داشته باشد نمی تواند آن را اجرایی کند اما خوشبختانه شهر خرم آباد یک شهر بکر است و می توان کارهای بزرگ شهری در آن انجام داد و هزینه های آن را از دل خودش بیرون آورد .

وی خاطرنشان ساخت: مکان خلق منابع در شهر خرم آباد فراوان است فقط کمی جرات و جسارت مسئولین و کاهش تنگ نظری ها و از بین بردن نگاه های غلط را می طلبد و روشن تر بیان کنم بخشی به مدیران و بخشی دیگر به فرهنگ اجتماعی مردم برمی گردد .

استاندار لرستان با بیان اینکه شهر خرم آباد دارای بافت های فرسوده بسیاری است ، تشریح نمود : شهر خرم آباد شهری با بافت های فرسوده است و این بافت های فرسوده فرصت مناسبی برای کارهای جدید می باشد زیرا می توان یک ملک کلنگی کم ارزش را به مکانی با عیار بالا تبدیل کرد .

وی عملکرد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد را خوب ارزیابی کرد و گفت : شهرداری و شورای شهر کارهای خوبی انجام داده اند ولی به دلیل اینکه در بحران های فراوانی بسر بردیم مشخص و واضح نیست که چه کارهایی انجام گرفته است .

دکتر خادمی به چند نکته قابل تامل اشاره کرد : چه زمانی بوده که در شهر خرم آباد ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه تعریف شده شروع شده باشد ؟ ولی این روزها شهر شاهد پروژه هایی بیش از ۱۴۰ میلیارد تومان با هزینه و اعتبار تعریف شده است .

وی ادامه داد : زمانی زیرگذری با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان شروع کردند که متاسفانه کل درآمد شهرداری کمتر از ۱۱۰ میلیارد بود ، زمانی که من خدمتگزار مردم لرستان شدم بزرگترین خواسته مردم این بود که زیرگذر پرشود ولی توانستیم با زحمت زیاد آن را به اتمام برسانیم و راه اندازی کنیم .

سید موسی خادمی شفاف بیان کرد : این چه پروژه ای بود که شهرداری هنوز که هنوز است نتوانسته هزینه آن را تامین کند ؟ چیزی که مسلم است این است که یک کار بدون برنامه بوده ولی اکنون خدا را شکر ۱۴۰ میلیارد کار با برنامه و با پول تعریف شده آغاز شده است و باید این موارد را به مردم گفت تا به آینده امیدوار شوند .

استاندار لرستان در سخنانی معتقد بود: زاگرس به دلیل برخورداری از آب و هوای طبیعی قطعا در آینده ی ایران جایگاه ویژه ای خواهد داشت و در آینده استان های توسعه یافته استان های زاگرس نشین خواهند بود به دلیل فضا و امکاناتی که دارند و شهر خرم آباد هم جا دارد که به یک شهر کامل و پیشرفته با امکانات عالی تبدیل شود منتها یک بخش به فرهنگ مردم و بخشی دیگر به جسارت و مسئولیت پذیری مدیران برمی گردد .


 خبرنگار :  مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: