پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
هیئت مدیره خانه مطبوعات لرستان با شهردار مرکز استان دیدار و گفت و کو کردند

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های استان لرستان ، هیئت مدیره خانه مطبوعات با حضور در شهرداری با  محمد شریفی مقدم شهردارخرم‌آباد دیدار و گفتگو کردند، در این دیدار معاون اداری مالی و پشتیبانی و معاون بازرسی نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات لرستان هر یک نقطه نظرات خود در خصوص وضعیت شهر خرم آباد ،مطالبات عمومی مردم ، مبلمان شهر ووضعیت پارک شاپوری که یکی از دغدغه های مهم مردم در این روزها می باشد، مطرح نمودند.

شهردار ضمن خیر مقدم به هیئت مدیره خانه مطبوعات ، اظهار داشت: سال ۹۸ سال بسیار عجیب و غریب بود از سیل گرفته تا کرونا ، کرونایی که جهان را به رکود خاصی فرو برد به حدی که حتی خانواده ها هم از دیدار با یکدیگر دوری می کردند.

وی تصریح کرد: شهرداری 100 وظیفه نوشته شده و هزارتا وظیفه نا نوشته دارد و تمام افراد جامعه از بدو تولد تا دفن با شهرداری سرکار دارند.

شریفی مقدم  به دغدغه‌ها و گله مندی های مردم در بحث پروژه های شهری اشاره کرد، افزود: یکی از مباحث  در قراردادهای دستگاههای اجرایی ماده ۴۳ شرایط عمومی پیمان می باشد که در آن آمده است به دلیل شیوع بیماری های واگیردار تمام پروژه های عمرانی باید متوقف شود ، به تبع آن پروژه‌های شهرداری خرم آباد نیز تعطیل شد.

وی به وضعیت درآمد شهرداری خرم آباد اشاره کرد ،گفت: وضعیت درآمدی مردم خوب نیست به صورتی که فقط ۵ درصد مردم عوارض شهرداری را پرداخت می‌کنند.

شهردار خرم آباد عنوان داشت: شهرداری با دست خالی به مردم خدمات ارائه می‌دهد به طوری که  در بحث ویروس کرونا بیش از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر گندزدایی در سطح معابر شهر را داشتیم ، نقد هایی هم در خصوص گندزایی وجود داشت ولی امکانات شهرداری در همین حد می باشد.

شریفی مقدم با بیان اینکه بدهی های مربوط به گذشته می باشد افزود: در این چند ماه گذشته اولویت پرداخت ها حقوق کارگران تنظیم و فضای سبز می باشد به صورتی که حقوق کارکنان ستاد مرکزی پرداخت نشده ولی اولویت را بر پرداخت کارگران گذاشتیم.

وی درمورد زمان افتتاح پل های  در حال احداث خرم آباد بیان داشت: پل بهداری در یک مقطع با میراث فرهنگی  مشکل داشتیم  و بعد از آن مشکل خط لوله گاز پیش آمد خوشبختانه آن نیز حل شده و تا پایان خرداد ماه به بهره برداری می رسد، پل اناری تا تیرماه و پل و آیت الله کمالوند مردادماه به بهره‌برداری می‌رسند.

شهردار خرم آباد عنوان کرد: بنده نقد پذیر میباشم ، نقدی که منصفانه باشد و قلمی که در راه رفع مشکل مردم باشد را می پذیریم ولی نقدی که غیر منصفانه و قلمی که برای پول و تخریب باشد نمی پذیرم.

محمد شریفی مقدم در پایان بیان کرد: در دفتر شهرداری بر روی کسانی که دغدغه شهر را داشته باشند باز می باشد و ما از این قضیه استقبال می‌کنیم.

در این دیدار سید احمد موسوی مدیرعامل ، حسن ایزدی رئیس هیئت مدیره ، محمد بهاری نایب رئیس، اکبر بابایی و سرکار خانم محدثه مقدم عضو هیئت مدیره  و هادی کردعلیوند روابط عمومی خانه مطبوعات لرستان حضور داشتند.

انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: