پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
در دیدار رئیس مجمع نمایندگان پایتخت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران مطرح شد:
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در مدت چهار سال گام بزرگی در برنامه محور کردن توسعه استان برداشت که مهمترین آن تدوین و ابلاغ اسناد توسعه ای استان تهران بود.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با آغاز به کار مجلس یازدهم و تودیع نمایندگان مجلس دهم پس از 4 سال قانونگذاری و نظارت؛ در استانداری تهران، نشستی با حضور نمایندگان تهران در مجلس دهم برگزار شد.

در این جلسه محمدرضا عارف رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، گفت: در طول فعالیت مجمع نمایندگان تهران در مجلس دهم به دلیل ارتباط خوب و موثر با سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور برای حل مشکلات آموزش و پرورش در بحث سرانه های آموزشی، افزایش تخت های بیمارستانی، احداث مترو اسلامشهر و پردیس، موضوع بافت های فرسوده و مشکلات مسکن مهر اقدامات موثری انجام شد که ثمرات آن را مردم خوب استان شاهد هستند.

وی افزود: مردم خود بهترین و منصف ترین داور برای سنجش اقدامات انجام شده توسط مجمع نمایندگان استان تهران هستند.

گفتنی است، در 4 سال اخیر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گام بزرگی در برنامه محور کردن توسعه استان برداشت که مهمترین آن تدوین و ابلاغ اسناد توسعه ای استان تهران بود. در حال حاضر 16 شهرستان استان تهران طبق اسناد توسعه تا سال 1400 با برنامه حرکت کرده و سازمان مدیریت بر اجرای دقیق آن نظارت خواهد داشت.
انتهای پیام/
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: