پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
گیتی‌آنلاین- نشست «جوانان، و چالش های معاصر: با نگاهی بر شرایط جوانان در دو کشور هند و ایران»، روز یکشنبه 11 خرداد به صورت برخط و به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.
نشست "جوانان، و چالش های معاصر: با نگاهی بر شرایط جوانان در دو کشور هند و ایران"، در چارچوب سلسله نشست های  علمی بین المللی دانشگاه علامه طباطبائی، روز یکشنبه 11 خرداد به صورت برخط(آنلاین) و به زبان انگلیسی برای علاقمندان به مباحث علوم اجتماعی در حوزه مسائل جوانان با دسترسی آزاد برای مخاطبان ایرانی و غیرایرانی برگزار می شود.

این نشست که با مدیریت دکتر شیرین احمدنیا دانشیار جامعه شناسی دانشکده علوم اجتماعی  دانشگاه علامه طباطبائی و عضو هیات مدیره انجمن جامعه شناسی ایران برگزار می شود، مشتمل بر دو سخنرانی  است.  سخنران اول، دکتر وینود چاندرا Viond Chandra ، دانشیار جامعه شناسی و  رییس   کالج JNPG   در دانشگاه لاکنوLucknow University    در ایالت اوتارپرادش هند است که سخنرانی اش را با عنوان "چالش های معاصر پیشاروی جوانان هند در دوران همه گیری کرونا و پساکرونا" ارائه خواهد کرد. دکتر چاندرا، یکی از برجسته ترین اساتید حوزه مطالعات  کودکان و جوانان و دارای تحقیقات گسترده در خصوص کار کودکان، کودک آزاری، و تجربیات حوزه کار و فراغت نوجوانان و جوانان است. وی همچنین سمت ریاست انجمن ملی آموزش مهارت های زندگی هند (IALSE) را برعهده دارد و نایب رییس "کمیته ی پژوهشی حوزه جامعه شناسی جوانان" در انجمن بین المللی جامعه شناسی است.   سخنران دوم دکتر شیرین احمدنیا، که محقق حوزه ی جامعه شناسی پزشکی و سلامت، زنان و جوانان است، در سخنرانی خود به موضوع "جوانان ایران؛ فرصت ها و چالش های امروز" می پردازد و طی آن آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شرایط اشتغال، ازدواج، فراغت و دغدغه های جوانان در ایران امروز را به بحث می گذارد.

این نشست در  ساعت 13 الی 15  روز یکشنبه 11 خرداد 1399 در آدرس اینترنتی (http://meeting.atu.ac.ir/ch/youth-studies) قابل دسترس برای عموم علاقمندان خواهد بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: