پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان:
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان از رتبه برتر لرستان در احداث نیروگاه‌های تولید پراکنده در غرب کشور خبر داد.

به گزارش گیتی آنلاین ؛  فریدون خودنیا در آیین بهره‌برداری از نیروگاه الماس نیرو این شهرستان اظهار کرد: لرستان در زمینه احداث نیروگاه‌های تولید پراکنده رتبه برتر غرب کشور را به خود اختصاص داده است.

وی عنوان کرد: با احداث نیروگاه‌های تولید پراکنده تامین برق در مناطق حساس شبکه توزیع از جمله شهرک‌های صنعتی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان خاطرنشان ساخت : نیروگاه‌های تولید پراکنده الماس نیرو بروجرد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شرکت توزیع استان و توانیر بوده و به عنوان نیروگاهی نمونه در سطح کشور به بهره‌برداری رسیده است.

خودنیا بیان کرد: اینگونه نیروگاه‌ها در نقاط حساس شبکه توزیع برق احداث شده  و در مواقع اضطراری، برق مورد نیاز را تامین می‌کنند.

وی افزود: با احداث این نیروگاه‌ها علاوه بر کاهش تلفات شبکه برق، برق مورد نیاز از طریق انرژی گاز تامین شده و از سویی بلافاصله وارد مدار می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اجرای پروژه نیروگاهی الماس نیرو با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تاکید کرد: یکی از سیاست‌های دولت جذب سرمایه‌های پراکنده بخش خصوصی با هدف کمک به رونق تولید و اشتغال است.

فریدون خودنیا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نصب ۵۰۰ کیلووات نیروگاه خورشیدی در لرستان گفت: در این زمینه در جایگاه دوازدهم کشور قرار داریم.

وی تصریح کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته ظرفیت ایجاد ۱۰ هزار پروژه نیروگاه خورشیدی در لرستان وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اظهار کرد: اجرای نیروگاه‌های خورشیدی علاوه بر افزایش تولید برق و تامین انرژی پاک موجب درآمدزایی برای مردم خواهد شد.

انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: