پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۳۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۸
مدیر کل اوقاف استان کرمانشاه تاکید کرد ؛
گیتی آنلاین - در روزهای اخیر و در پی مرگ آسیه پناهی و حواشی پیرامون این اتفاق مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از عدم ارتباط استیجاری زمین مرحومه با اوقاف خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص رابطه اداره اوقاف استان کرمانشاه با زمینی که در آن خانه مرحومه آسیه پناهی در آن ساخته شده بود گفت:  مرحومه آسیه پناهی هیچ‌گونه رابطه استیجاری با اوقاف نداشته است.


به گزارش گیتی  آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد صالحی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر فوت زن کپرنشین کرمانشاهی بعد از تخریب منزلش و رفع ابهامات در این زمینه اظهار داشت: از این اتفاقی که برای این شهروند کرمانشاهی رخ داده بسیار متأثر هستیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه عنوان کرد: اراضی شهرک فدک و محدوده آن جزء موقوفه آیت‌الله کرکوکی است.

وی با بیان اینکه در طول این چند روز در حال روشن کردن زوایای ماجرا بودیم بیان کرد: مرحومه آسیه پناهی هیچ‌گونه رابطه استیجاری با موقوفه و اداره اوقاف نداشته؛ نه تنها خود مرحومه بلکه فردی که طبق ادعای همسایگان و افراد ساکن در محله، زمین را به آن مرحومه فروخته نیز هیچ رابطه استیجاری با اوقاف نداشته است.

در روزهای گذشته و در پی اقدام ماموران  اجراییات شهرداری کرمانشاه مبنی بر تخریب آلونکی در حاشیه شهر که مرحومه آسیه پناهی بهمراه دختر و نوه اش در آن زندگی می کردند،  این خانم دچار ایست قلبی شد و از دنیا رفت ، که انتشار آن در فضای مجازی و رسانه ای استان حاشیه های فراوانی بهمراه داشت و در پی آن عده ای از مسولان شهرداری به دستور مقامات قضایی کرمانشاه بازداشت و از کار برکنار شدند.
گفتنی است تحقیقات بیشتر در خصوص این حادثه در حال انجام است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: