پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۳
رسانه های غیربومی روح امید را در شهرم نشانه رفته اند .

همانگونه که مستحضر هستید در طول تاریخ، افرادی به دلیل بیکاری و فقر مهاجرت هایی ناخواسته به کلان شهرها داشته و بیشتر این افراد در آن کلانشهرها به شغل های کاذب روی آورده و می آورند و نظم و انضباط شهری آن مناطق را به لجن می کشند تا جایی که صاحبخانه ها به محض اینکه متوجه می شوند این افراد مهاجر شهر و یا روستایی از استان دیگری هستند از اجاره دادن منزل به آنها خودداری می کنند و حتی کاسبان محل اطمینان نمی کنند اجناس خود را نسیه در اختیارشان قرار دهند.

چند وقتی است که ما در شهر خرم آباد با رانندگان غیربومی مواجه هستیم که به امید درآمد بیشتر در خرم آباد مسافرکشی می کنند و شب به شهر خود بازمی گردند؛ متاسفانه بیشتر آنها مزاحمت هایی برای نوامیس شهرم بوجود می آورند زیرا تعهدی به ناموس و شرف غریبه ها ندارند .

این مقدمه ها را بیان کردم تا بگویم امروز دردی به دردهای شهرم افزون شده ، شمار رسانه های مهاجر به خرم آباد بسیار زیاد شده و هر روزی که مدیرکل و یا روابط عمومی به آنها آگهی میلیونی ندهد شروع به تخریب آن مدیر و دستگاه می کنند ، تعدادشان هم تا اندازه ای زیاد است  که با هم اتحاد کرده اند و نام خود را رسانه های مطالبه گر نامیده اند و در واقع مانند گُنج (زنبور ) عمل می کنند یعنی اگر مدیری به آنها باج ندهد فکر کنید آن مدیر دست خود را در گُنجلو (کندوی زنبور) فرو برده یکباره به وی حمله می کنند .

متاسفانه و با صد هزار تاسف باید  نوشت : از دیروز تا بحال مهندس شیرزاد نجفی مدیرکل منابع طبیعی مورد حمله گُنج های رسانه ای غیربومی قرار گرفته به جرم ندادن آگهی؛ که از حق نگذریم با مدیریتی فعال و روابط عمومی از خود فعال تر به مردم استان کمک های شایان و درخور توجه ای داشته و دارد .

و یا اشک تمساح این گُنجلون رسانه ای  از دیروز که ۱۵ خرداد تمام شد و پل بهداری که در مراحل آخر بتن ریزی عرشه است افتتاح نشده برای مردم خرم آباد دیدنی است .

از دیروز تا بحال حمله های دسته جمعی به محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد داشته اند .
 امروز به پل بهداری سری زدم و گفتم شاید قصور شهرداری باعث شده باشد پل بهداری افتتاح نشود در صورتی که مشاهده کردم باید اداره گاز و آب لوله هایی را در مسیر پل جابجا کنند تا شهرداری بتواند مراحل یکی دو روزه پل را تمام کند و پل قابل تردد شود .

این گُنجلون رسانه های غیربومی روح امید را از مردم شهرم گرفته اند و تا دیروز هم گُنجلونی به وحید رشیدی شهردار سابق حمله می کردند و خودتان شاهد بودید که به چه صورت بخاطر وحید رشیدی مرا نیش می زدند امروز همه با خَره بر سر شانه های خود بر مزار کارها و اعمال نیک شهردار سابق مویه سرایی می کنند و می گویند آخم سی وحید رشیدی؛  در صورتی که این اشک تمساح است و نگذاشتند در آن مقطع آب خوش از گلوی آن بنده خدا هم  پایین برود فقط برای منافع خودشان نه مردم شهرم .

حال باید گفت شیران بیشه رسانه شهر خرم آباد هنوز وجود دارند و کم زِر زرِ گُنج دربیاورید که اگر شیران بیدار شوند ......

  جاهایی اگر  از کلمات اصیل لری استفاده میکنم می خواهم به عمق فاجعه پی ببرید و بدانید حتی زبان و لهجه هیچ کدام از آنها لری و یا لکی خرم آبادی نیست .

مریم نظری 
مدیرمسئول هفته نامه چی دا

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: