پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۳
رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : در شهرستان زاهدان تعداد 69 معدن با اشتغال یک هزار و 750 نفر ، فعال می باشند
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : رضا یعقوبی رئیس اداره امورمعادن سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در جلسه شورای معادن شهرستان زاهدان که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت : تعداد 69 معدن در شهرستان زاهدان فعال می باشد که در همین ارتباط اشتغال برای یک هزار و 750 نفر فراهم شده است .
وی ادامه داد : شهرستان زاهدان در حوزه ی معدن دارای قابلیت های زیادی است که با فعالیت هایی که در  حال انجام است به دنبال این هستیم تا از این مزیت ها  استفاده نماییم که منجر به رونق تولید وایجاد اشتغال در سطح شهرستان شود . 
یعقوبی افزود : کرومیت ، منیزیت ، آنتی موان ، منگنز ، گل سفید ، مس ، آهن و ... از جمله مواد معدنی شاخص کشف شده در حوزه ی شهرستان زاهدان می باشند .
وی ادامه داد   :  معدن و کارخانه مس چهل کوره ، کارخانه دانه بندی منیزیت نوک آباد ، کارخانه سیمان سیستان از جمله طرح های صنایع معدنی شاخص و  اجرا شده در شهرستان زاهدان هستند . 
رئیس اداره امورمعادن سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در پایان بیان داشت : طرح های صنایع معدنی در دست اجرا شهرستان زاهدان  شامل کارخانه تولید شمش کاتد مس با پیشرفت فیزیکی 22 درصد ، کارخانه تولید     زینتر ، کارخانه کاشی و سرامیک وشنگار با پیشرفت فیزیکی 85 درصد می باشند .
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: