پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان خاش با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور را متلاشی کردند.
گیتی آنلاین_ سردار محمد قنبری در این خصوص اظهار داشت:  در این عملیات که با درگیری مسلحانه با قاچاقچیان همراه بود ضمن توقیف 2 دستگاه وانت از سوداگران مرگ،  مقدار 2 تن و 329کیلو و 895گرم انواع مواد مخدر هم کشف و ضبط شد.
وی افزود: مواد مخدر کشف شده شامل  یک تن و 740کیلو و 100 گرم تریاک، 369 کیلوگرم حشیش،120 کیلو و 110 گرم هروئین،97 کیلو و 865 گرم شیشه، 2 کیلو و 820 گرم سایر مواد مخدر می شود.
وی تصریح کرد: همچنین در این درگیری   2 قبضه سلاح کلاش،9 تیغه خشاب حاوی 122 فشنگ جنگی هم کشف شد.
دستگیری یک باند ۸نفره سارقان در زاهدان 
فرمانده انتظامی زاهدان گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت محله محور، با هوشیاری و تلاش شبانه روزی ماموران کلانتری 19 فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان یک باند هشت نفره سارقان محتویات خودرو متلاشی شد.
سردار قنبری افزود: اعضای این باند حرفه ای سرقت های سریالی در چندین مرحله بازجوئی های علمی پلیس تا کنون به 60 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در مناطق مختلف سطح شهر زاهدان اعتراف کرده اند.
وی تصریح کرد: در راستای طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان زاهدان یک انبار بزرگ کالاهای قاچاق شناسایی شد.
وی بیان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری سه قاچاقی و توقیف یک دستگاه سواری سمند در بازرسی از محل 704 هزار و 400 عدد قرص ترامادول، 689 هزار و 600 نخ سیگار ، 245 عدد پاور شارژ لوازم الکتریکی، 200 عدد لوازم جانبی لباسشویی قاچاق به ارزش تقریبی10 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.
دستگیری ۱۶ سارق مسلح به عنف 
فرماندهی انتظامی استان گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی هفته گذشته با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان های "زاهدان"، "ایرانشهر"، "سراوان" و "چابهار" 16 سارق مسلح و به عنف دستگیر و 21 فقره انواع سرقت کشف شد.
سردار قنبری افزود: در این رابطه یک دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، 7دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه،یک قبضه  سلاح کلاش، یک تیغه خشاب حاوی 18 فشنگ جنگی، یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: