پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
تحقق اهداف اصل 44 قانون اساسی، کوچک‌سازی دولت و ایجاد مدیریت واحد برای ارائه خدمات بهتر به مردم شریف شهر و روستا از مزایای یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب

یداله سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب فاضلاب خوی در مصاحبه ای با خبرنگار خبرگزاری صداسیما تحقق اهداف اصل 44 قانون اساسی، کوچک‌سازی دولت و ایجاد مدیریت واحد برای ارائه خدمات بهتر به مردم شریف شهر و روستا از مزایای طرح یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب عنوان کرد .

سلطانی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد : یکی از اهداف طرح یکپارچپه سازی بحث ارتقاءخدمات به مشترکین است که با اجرای این طرح خدمات بهتر و مطلوب تری برای بخشهای روستائی ارائه خواهیم داد . وی گفت :تعرفه های روستایی کماکان به قوت خود باقی خواهد ماند .

مدیرعامل شرکت خاطرنشان کرد :با این اقدام شاهد هم افزائی ، افزایش توان علمی ، عملیاتی ، همچنین جلوگیری از موازی کاری و  ارائه خدمات متوازن به مناطق شهری و روستائی خواهیم بود.

رئیس هیئت مدیره شرکت عنوان کرد : با اجرائی شدن این طرح 127 روستا با 30 هزار مشترک آب به دریافت کنندگان خدمات این شرکت افزوده شد. وی افزود :شرکت آب و فاضلاب خوی در حال حاضر خدمات خود را در زمینه تامین و توزیع آب شرب و بهداشتی در قالب 116 هزار و 500 فقره انشعاب آب با جمعیتی بالغ بر 360 هزار نفر ارائه می کند .

سلطانی به عملیات اجرائی اصلاح و توسعه در هر دو بخش آب و فاضلاب اشاره کرد و افزود: در بخش آب بیش از 15 کیلومتر و در بخش فاضلاب 11 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در سالجاری انجام خواهد گرفت.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: