پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
نوروزی:
تاکنون صد نفر از نمایندگان مجلس یازدهم برای عضویت در فراکسیون ایثارگران اعلام آمادگی کرده اند.
حسن نوروزی نماینده بهارستان، رباط کریم و پرند در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: صد نفر از نمایندگان برای عضویت در فراکسیون ایثارگران اعلام آمادگی کردند. 

وی در مورد ریاست فراکسیون ایثارگران اظهارداشت: ما افتخار می کنیم که ریاست فراکسیون ایثارگران را دیگر نمایندگان برعهده بگیرند اما اگر داوطلب دیگری نباشد من آمادگی پذیرش این مسئولیت را دارم. 

نوروزی در پاسخ به این سوال که آیا کسی برای ریاست فراکسیون ایثارگران اعلام آمادگی کرده است گفت: در مورد این که آیا داوطلبی برای ریاست فراکسیون ایثارگران بوده است خبری ندارم اما اگر داوطلبی باشد آمادگی دارم که ریاست فراکسیون ایثارگران را واگذار کنم. در غیراینصورت خودم هستم.

وی درباره انتخاب ریاست بنیاد مستضعفان پیش بینی کرد: فکر می کنم سعید اوحدی رئیس سابق حج و زیارت انتخاب شود. 

رئیس سابق فراکسیون ایثارگزان مجلس دهم درباره مشکلاتی که در طول مجلس با آن روبه رو بود گفت: یک مقدار به دلیل کسالت ارتباط رئیس با مجلس و فراکسیون ضعیف تر بود و آنچه را که ما به عنوان قانون و یا تفسیر قانون به نفع ایثارگران دنبال می کردیم، بنیاد پیگیری نمی کرد و این عدم پشتیبانی باعث دلمشغولی و نگرانی ایثارگران شده بود. 

مثلا در قانون مقطع تحصیلی، در قانون کسری خدمت ، در قانون تبدیل وضعیت، در قانون 3/4 .... امیدوارم از این پس همکاری ها بهتر شود. 

نماینده مردم رباط کریم درباره امضاهایی که امروز یکشنبه هجدهم خرداد در صحن علنی مجلس در حال جمع آوری بود گفت: پنج تا طرح بود در رابطه با کمیسیون قضایی، طرح مالکیت صنعتی، طرح محکومیت های مالی در جرایم غیرعمد، طرح اصلاح پاره ای از مواد آئین دادرسی کیفری، طرح اصلاح پاره ای از مواد مربوط با بازرسی کل کشور و طرح اصلاح آئین دادرسی دیوان عدالت اداری.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: