پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵
رادیو و تلویزیون مرکزی چین به همراه شهرداری پکن ، در تاریخ 6 ژوئن (روز گذشته)، به منظور ترویج و ازسرگیری منظم فعالیت تمام مراکز خرید و بازارها و عملکرد عادی صنایع خدمات رسانی روزمره، به صورت مشترک انجام مجموعه فعالیت های مربوط به «فصل مصرفی پکن -- خرج نوین و عشق به زندگی» را آغاز کردند.

شهر پکن به طور پیاپی 12 میلیارد و دویست میلیون یوان اوراق مخصوص مصرف کننده تولید خواهد کرد و در عین حال مجموعه ای از سیاست گذاری ها را به منظور ترویج تولیدات مصرفی جدید ارائه می کند و همچنین بیش از 400 رویداد مهم نیز در این بین برگزار خواهد کرد.

این رویداد از ماه ژوئن تا پایان سال 2020 میلادی ادامه خواهد داشت و عید قایق‌رانی (روز پنجم ماه پنجم به تقویم کشاورزی چین)، روز «چی شی» (روز هفتم ماه هفتم به تقویم کشاورزی چین)، تعطیلات تابستانی، فصل آغاز مدارس در پاییز، عید ملی چین (روز یک اکتبر میلادی) و عید نیمه پائیز (روز پازدهم ماه هشتم به تقویم کشاورزی چین) را تحت پوشش قرار خواهد داد.

امید آن می رود که با بهره گیری از وجود چنین اعیادی در چین، رسیدن به اهداف گسترش و ارتقاء حجم مصرفی شهروندان و فروشگاه های فعال در عرصه فضای مجازی و حفظ بازار مصرفی در فضای اینترنت محقق شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: