پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
احمد دنیامالی:
وقتی قانونگذار تجربه اجرا داشته باشد قوانینی را وضع نمی کند که وقتی می رود برای اجرا با اشکالات زیادی مواجه باشد.

احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت : با توجه به این که عمده عمرم در کار اجرا بوده، مسئولیت های مختلفی از معاونت وزیری تا معاونت شهرداری تهران و عضو شورای شهر تهران را تجربه کرده ام لذا اعتقاد دارم که در حوزه قانونگذاری و خصوصا در حوزه مسکن و بحث های زیربنایی کشور می توانم موثر باشم. 
وی افزود: فعالیت های من در حوزه های مختلف عمرانی از جمله حمل و نقل ریلی ، کشتیرانی و دریایی و در بحث های مدیریت شهری و عمران شهری حتی پروژه های سدسازی و بندر بوده است و تحصیلاتم نیز فوق لیسانس معماری و دکتری نیز برنامه ریزی شهری است و مرتبط با حوزه عمران است.

دنیامالی اهداف منطقه ای خود را اینطور مطرح کرد: ما درشهرمان تالاب عزیزی را داریم که اگر به آن توجه نکنیم آسیب های جدی آن را تهدید می کند. ما موضوع گردشگری را داریم . شهر ما یکی از اولین ها در ایران بوده است. اولین شهرداری، اولین شیلات ایران، اولین شبکه شهری طراحی شده را ما در انزلی داشتیم و همچنان آن شبکه دارد کار می کند. یعنی شهری است که طراحی آن خیلی قدیمی و با یک نظام طراحی ارگانیک طراحی شده است بنابراین ما با همه این ظرفیت هایی که داریم کاستی هایی هم داریم منطقه آزاد داریم که منطقه آزاد ما باید به سمت تولید و اشتغالزایی برود و ما تحصیلکرده زیاد داریم ولی متاسفانه نیروهای بیکار هم زیاد داریم.
نماینده مردم انزلی در مجلس یازدهم نتیجه گیری کرد : لذا یکی از دغدغه هایی که من دارم آنست که بتوانم شرایطی را ایجاد کنم که با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی به ویژه در حوزه هایی که نیروی انسانی زیادی می خواهد مشکل بیکاری را در انزلی تا جایی که ممکم است حل کنیم.

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: