پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۸
‍ مدیر کل نوسازی مدارس لرستان خبر داد؛
امیر غفوری نژاد از طرح آجر به آجر برای رفع مشکلات فضاهای آموزشی استان خبر داد.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس لرستان،در راستای اجرایی کردن طرح آجر به آجر، احمدی مدیر آموزش و پرورش پلدختر و  شمس الدین چاغروند نایب رئیس مجمع خیرین استان،  غفوری نژاد مدیرکل نویازی مدارس لرستان،فلاحپور ذیحساب و خرم آبادی معاون مشارکت های مردمی ، بیرانوند معاونت فنی و جمعی از مدیران آموزش و پرورش شهرستان پلدختر با حجت الاسلام موسوی امام جمعه پلدختر دیدار کردند.

مدیر کل نوسازی مدارس لرستان بیان کرد: بسته طرح تحولی «آجر به آجر»  با هدف ساخت و تجهیز مدارس با مشارکت آحاد مردم صورت خواهد گرفت.

وی افزود: در سال گذشته هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه ساز کشور برای ساخت مدارس تعهد شد که از این میزان سهم استان لرستان نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.

این مقام مسئول اظهار داشت :خیرین مدرسه ساز در سال‌های اخیر با ورود به عرصه مشارکت در احداث فضاهای آموزشی و ایجاد مدارسی ایمن، امن و مجهز برای آینده‌سازان کشورمان، سهم بسزایی داشته‌اند.

غفوری نژاد با اشاره به راه‌اندازی طرح آجر به آجر گفت: خیرین همواره در عرصه ساخت و مشارکت فضاهای آموزشی حضور فعال داشته و قطعا بدون کمک این عزیزان با مشکلات فراوانی رو به رو خواهیم شد .

وی اضافه کرد: قطعا کمک‌های خرد خیرین و مردم می‌تواند در ساخت فضاهای آموزشی بیشتر برای دانش‌آموزان تأثیرگذار باشد و ما باید بتوانیم این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان خاطر نشان ساخت: بی‌شک همواره و در هر لحظه از حضور و مشارکت خیرین گرانقدر مدرسه ساز نهایت سپاسگزاری را داریم همانطوری که در سیل ۹۸ همه خیرین مای کار بودند و توانسته ایم با کمک آنها مدارس را به بهره برداری و تعمیر کنیم و بدون حضور این عزیزان قطعا حفظ شرایط کنونی نیز مشکل خواهد بود. 

خبر : فرج اله بیرانوند
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: