پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان قاتل فراری پس از ۲روز از ارتکاب قتل دستگیر شد
سردار محمد قنبری در گفتگو با گیتی آنلاین اظهار داشت: با تلاش و اقدام به موقع کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان مخفیگاه قاتل فراری، که 2 روز قبل در یک نزاع خیابانی در تقاطع خیابان های بعثت و کوثر شهر زاهدان، با شلیک سلاح ساچمه زن باعث قتل پسر بچه ای 5 ساله و مجروحیت 5 شهروند دیگر شده بود، در کوتاه ترین زمان ممکن در شهرستان زاهدان شناسایی شد.
وی افزود:  این متهم 28 ساله طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
وی از آزادی یک گروگان در استان خبر داد و تصریح کرد: باتلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان مخفیگاه اعضای یک باند مخوف گروگانگیری، که در اردیبهشت ماه سال جاری جوانی 32 ساله را در شهرستان دلگان ربوده بودند شناسایی شد.

وی ادامه داد:  در یک عملیات ضربتی، هر 4 نفر عضو این باند دستگیر و فرد گروگان، پس از 45 روز اسارت آزاد شد.

وی بیان کرد: در این عملیات منسجم طی بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه پراید و 2 دستگاه خودروی پژو 405 توقیف و مقدار 61 کیلو گرم تریاک، به همراه یک قبضه سلاح گرينف، يک قبضه سلاح کلاش و مقادیری قابل توجه مهمات جنگی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان گفت: همچنین در درگیری مسلحانه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی در منطقه کوه سفید این شهرستان، مقدار 2 تن و 220 کیلو 415 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در ارتفاعات این منطقه دپو شده بود کشف شد.
قنبری افزود: در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری یک سوداگر مرگ، تعداد یک قبضه سلاح کلاش بهمراه مقادیری مهمات جنگی نیز کشف شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: