پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۳۹۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵
گیتی آنلاین بررسی می کند ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - محلات حاشیه نشین در کلانشهرها امروزه به مناطقی تبدیل شده اند که انواع معضلات اجتماعی را در خود جای داده اند ، در شهری مانند کرمانشاه دهها محله حاشیه ای وجود دارد که کمترین امکانات و رفاه اجتماعی در آن وجود دارد ، محمد حقیقی راد خبرنگار سرویس اجتماعی گیتی آنلاین به شهرک مراد آباد یکی از محلات حاشیه نشین کرمانشاه سر زده است و گزارشی دردناک را از این منطقه تهیه کرده است که در ادامه آن را می بینبم.
به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ،  محلات حاشیه نشین در کلانشهرها امروزه به مناطقی تبدیل شده اند که انواع معضلات اجتماعی را در خود جای داده اند ، در شهری مانند کرمانشاه دهها محله حاشیه ای وجود دارد که کمترین امکانات و رفاه اجتماعی در آن وجود دارد .
محلاتی که با آنکه در سرشماری های رسمی بعنوان منطقه شهری بحساب می آیند ولی در عمل کمترین عدالت اجتماعی و رفاه برای ساکنان آن از سوی مسئولان شهر در نظر گرفته نمی شود و به نوعی از یکم منطقه روستایی نیز کم برخورداتر هستند و ساکنان آنها به دست فراموشی سپرده شده اند .
بسیاری از ساکنان این مناطق از معضلاتی رنج می برند که زندگی آنها را به چالش کشیده است اما هزینه های سرسام آور زندگی و اجاره مسکن در مناطق و شهرک های پر برخوردارتر از نظر رفاه اجتماعی آنها را مجبور ساخته است که با این مشکلات دسته و پنجه نرم کنند.
اما در سوی دیگر مسئولانی قرار دارند که در وعده های انتخاباتی توجه به این مناطق را اولویت اصلی خود می دانسته اند و برای جمع کردن آراء برای حضور در در شورایای اسلامی شهر و همچنین نمایندگی مجلس شورای اسلامی به ساکنان این مناطق روی می آورند اما در عمل و پس از انتخاب شدن آنها را به حال خود رها می کنند.
محمد حقیقی راد خبرنگار سرویس اجتماعی گیتی آنلاین در ادامه سلسله گزارش های خود در خصوص معضلات مناطق حاشیه نشین شهر کرمانشاه اینبار  به شهرک مراد آباد ، یکی از محلات حاشیه نشین کرمانشاه سر زده است و گزارش ویدیویی دردناکی را از این منطقه تهیه کرده است که در ادامه آن را می بینبم.

">">javascript:


گزارشگر و راوی: محمد حقیقی راد
دبیر سرویس خبر : سید محمد موسوی 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: