پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
حسن حنان عضو هیات مدیره و معاونت بازرگانی داخلی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران؛ پنجشنبه ۹۹/۳/۲۹ از مراکز خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی، انبار مکانیزه، قدس گراب، گلستان و کمیسیون کارخانه آرد ستاره شهرستان کوهدشت و مرکز سراب دوره شهرستان چگنی در استان لرستان بازدید کرد.

به گزارش گیتی آنلاین  به نقل از روابط عمومی غله و خدمات بازرگانی لرستان، در این بازدید شش ساعته که مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان وی را همراهی می کرد ، مسائل، مشکلات و رعایت دستورالعملهای خرید در مراکز ملکی،مباشر و کمیسیونها از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

قائم مقام مدیر عامل بازرگانی دولتی ایران در جریان این بازدیدها از تلاش شبانه روزی و حضور فعال عوامل اجرایی مراکز بلحاظ تسهیل در فرایند دریافت محصول کشاورزان،به حداقل رساندن زمان انتظار و دقت لازم در تعیین افت محموله های دریافتی تقدیر و تشکر نمود.

حسن حنان با اشاره به درخواستها و مشکلات مطرح شده از ناحیه متصدیان مراکز، خواستار تسریع در اصلاح اطلاعات کشاورزان در سامانه پهنه بندی در کوتاهترین زمان ممکن توسط مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان ها شده و افزود: تاخیر در ثبت اطلاعات خرید موجب تاخیر در پرداخت بهای محصول خریداری شده و تضییع حقوق ذینفعان خواهد شد لذا ضروری است موانع موجود در این خصوص در اسرع وقت برطرف گردد.

معاون بازرگانی داخلی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در خصوص تسویه مطالبات کشاورزان بیان داشت : مطالبات کشاورزان تا تاریخ ۱۷ خرداد ماه تسویه شده و مانده مطالبات نیز در روزهای آتی پرداخت و تسویه خواهد شد.

حسن حنان در پایان بر رعایت الزامات بهداشتی در مراکز خرید به لحاظ جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید نمود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: