پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۳۹۳۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با اعلام این خبر، گفت: حین انتقال و قبل از رسیدن به مرکز درمانی تکنسین‌ها توانستند طی زایمان موفق نوزاد را در صحت و سلامت به دنیا بیاورند.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ دکتر معتمدی،معاون فنی و عملیات اورژانس تهران از زایمان موفق  توسط تکنسین‌های اورژانس خبر داد و گفت: حوالی ساعت 6 صبح روز گذشته (جمعه) به دنبال تماس تلفنی با مرکز اورژانس تهران مبنی بر آغاز درد زایمان خانم 32 ساله بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی افزود: تکنسین‌ها به محض حضور متوجه شدنداین خانم باردار دچار درد شدید زایمان شده به همین دلیل اقدامات درمانی متناسب جهت زایمان توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ تهران صورت گرفت.
 
معاون فنی و عملیات اورژانس تهران خاطرنشان کرد: حین انتقال و قبل از رسیدن به مرکز درمانی  تکنسین‌ها توانستند طی زایمان موفق نوزاد را در صحت و سلامت به دنیا بیاورند. مادر و نوزاد نیز به منظور بررسی و اقدامات تکمیلی درمانی به بیمارستان اکبرآبادی انتقال داده شدند.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: