پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۹۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان :طرح تابستانه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان لرستان از یک تیر آغاز شد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت :همزمان با سراسر کشور از یکم تیرماه مانور طرح تابستانه آغاز و تا سه ماه تابستان ادامه دارد .

رضایی افزود: این طرح با هدف ارائه مطلوبترین خدمات امداد و نجات، کمک های اولیه و خدمات اجتماعی در حوادث، ایجاد اطمینان خاطر و آرامش فکری مسافرین در طول مسیرهای مسافرتی با رؤیت نیروهای امدادی و معرفی هر چه بهتر خدمات بشر دوستانه و داوطلبانه و نمایش توان بالای خدمات امداد ونجات در دستور کار قرار گرفته ا ست.

 وی بیان داشت: جمعیت هلال احمر استان لرستان امسال با وجود شیوع ویروس کووید 19  با رعایت پروتکل های بهداشتی و با تمام نیروهای امدادی مستقر در 18 پایگاه بین جاده ای  و 1 پایگاه کوهستانی با مدیریت عالی جهت امداد رسانی به حادثه دیدگان در سراسر نقاط استان لرستان در حال خدمت رسانی به هموطنان می باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان ادامه داد: بکارگیری آمبولانس، خودروی پشتیبان و نیروهای عملیاتی در جاده‌های پر تردد و مبادی ورودی شهرها انجام شده است این امر به منظور اجرای سریع عملیات‌های نجات و امدادرسانی در حوادث جاده‌ای و سایر حوادث احتمالی در محدوده عملیاتی پایگاه‌ها صورت گرفته است.

وی در پایان از عموم هموطنان خواست در صورت قرار گرفتن در شرایط اضطراری انواع حوادث و سوانح طبیعی، غیر طبیعی با مرکز کنترل  هماهنگی عملیات امداد و نجات  ۱۱۲ به عنوان تنها شماره اضطراری ملی تماس بگیرند.

خبر : ساروقی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: