پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
محمدرضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در پیامی روز ملی اصناف را به این قشر زحمتکش و تأثیرگذار در جامعه تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
اصناف بازوان ستبر انقلابند "حضرت امام خمینی ( ره)"

اصناف، بزرگترین بخش نظام اقتصادی کشور و از جمله بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط به شمار می ‌روند که بخش اعظمی از نظام تولید، توزیع و خدمات را به خود اختصاص داده ‌اند. همچنین، با توجه به گستره فعالیت اصناف در کشور، علاوه بر ایفای نقش مؤثر در عرصه اقتصادی، در مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز نقش مهمی ایفا می‌ نمایند.

با توجه به نام گذاری سال 99 به نام جهش تولید ودر حالیکه فشارهای خارجی وتحریم ها بر اقتصاد ومعیشتِ مردم ادامه دارد رسالتِ اصناف بیش از پیش آشکار می گردد ودر این میان نقشِ صنوفِ تولیدی و فنی از جایگاهِ ویژه ای برخوردار است.

اینجانب ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه اصناف، فرا رسیدن یکم تیر ماه روز ملی اصناف را به خانواده بزرگ اصناف کشور و تمامی تلاشگران این عرصه بویژه فعالان صنفی استان لرستان تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خداوند متعال بهروزی و سرافرازی این خدمتگزاران صدیق به نظام و اسلام و مسلمین را مسئلت می نمایم.

محمدرضا صفی خانی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: