پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۹۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲
عضوشورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت استان لرستان :
معاون و رابط سیاسی جمعیت پیشرفت و عدالت لرستان گفت : از عملکرد دکتر خادمی استاندار لرستان رضایت نداریم و نباید این یکسال آخر دولت روحانی باری به هر جهت بگذرد .


امیر فرزامی در نشست اختصاصی و گفت و گوی ویژه با مدیرمسئول چی دا ، بیان داشت : ابتدا حامل پیام تبریک و تهنیت حاج برهان کرم اللهی دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت لرستان به هم استانی های عزیز بخاطر ریاست دکتر قالیباف بر مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم هستم و ان شاء الله این انتصاب  سبب خیری برای عملکرد مثبت یک مجلس انقلابی باشد .

وی افزود: جمعیت پیشرفت و عدالت لرستان  پس از عدم توفیق جریانات سیاسی چپ و راست در اداره مملکت شکل گرفت و برگرفته از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) می باشد که فرمودند : راه صحیح اصولگرایی اصلاح طلبانه است .

امیر فرزامی با اشاره به اینکه جریان نواصولگرایی بر سه پایه اسلام ناب ، مردم باوری و نوگرایی بنا شده به مشکلات استان لرستان ورودی بدون اغماض داشت : استان لرستان متاسفانه رتبه اول فلاکت را به دست آورده که این رتبه نتیجه تفکر لیبرال حاکم بر مدیریت استان است و قصد ندارم بگویم استاندار ما فردی لیبرال است به هیچ عنوان اینگونه نیست ایشان فردی اخلاق مدار هستند و شاید ناخواسته در این ریل قرار گرفته اند .

وی شفاف بیان داشت : یک زمانی همه کاره استان لرستان، مسئول دفتر آقای خادمی بود که از اقوام نزدیک وی نیز محسوب می شد ؛ تمام اتفاقات بد ما نتیجه عملکرد ناصحیح آن آقاست و ایشان رفتند و کسی الان پاسخگوی آن عملکرد نیست .

معاون جمعیت پیشرفت و عدالت لرستان با بیان اینکه بیکاری در استان بیداد می کند ، خاطرنشان ساخت:  استاندار سابق در آمارسازی ید طولایی داشت و اگر آمارهای ایجاد اشتغال توسط وی را جمع بزنیم پس امروز نباید یک فرد بیکار داشته باشیم ، متاسفانه یک ریل گذاری بدی در استان اتفاق افتاد در آن زمان و تیم دکتر خادمی هم همچنان بر روی آن ریل در حرکت هستند .

امیر فرزامی به نکته قابل تاملی اشاره کرد : ایده ای که دکتر خادمی آن را شاهکار مدیریتی می نامند این است که از چند نفر خانم برای مدیریت های برخی دستگاه ها استفاده کرد، آنجا هم به نظر ما خوب عمل نشد و بعضا برخی از این مدیران خانم ضعیف ترین و ناتوان ترین خانم های مجموعه خود بودند و خانم هایی از این افراد توانمندتر هم وجود داشت ، پس بحث ما جنسیت نیست بحث بر سر این است که چه خانم مدیر باشد و چه آقا باید از افراد توانمند استفاده کرد ، مدیر ضعیف بومی و غیر بومی ، خانم و آقا ندارد ،مدیرناتوان و ضعیف ، عملکردی مثبت نخواهد داشت .

وی گفت : استخدام یک جوان نخبه نه هم یک جوان عادی بسیار سخت است و سالها با آزمون و مصاحبه و گزینش و ... انجام می شود ولی در مدیریت دکتر خادمی فردی ۵۰ ساله به راحتی استخدام می شود و به بالاترین پست مدیریتی استانداری می رسد و مشکلاتی را به بار می آورد که اگر نبودند نیروهای امنیتی و اطلاعات سپاه اکنون اوضاع لرستان بدتر از این صحبت ها بود .

 این فعال سیاسی اذعان داشت : چرا  معاونت عمرانی استانداری لرستان حتی  مدرک تحصیلی اش هم مرتبط با سمتش نیست؟ 

امیر فرزامی در فراز دیگری از سخنان خود پرده از فاجعه ای عمیق تر برداشت : در یکی از دستگاه های دولتی ما فردی بنام مشاور استخدام شده که تاکنون بعد از گذشت چند ماه قدم در آن ارگان نگذاشته و ماهیانه چندین میلیون به حسابش واریز می شود و این درد است در روزهایی که کعبه آمال و آرزوی جوانان برومند لرستان وامی ۱۸ درصد شده که با آن خودرویی خریداری کنند و به عنوان شوتی در جاده های پرخطر رفت و آمد نمایند ؛ سوال اینجاست چرا فردی باید بدون حضور در اداره ای ماهیانه چندین میلیون تومان دریافتی داشته باشد و جوان نخبه و ورزشکار ما در جاده ها بنام شوتی پرپر شود ؟ 

این مدافع حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع)  افزود : از استاندار لرستان درخواست داریم پیگیر این موضوع شود زیرا اگر ورود نکند ما عهد و پیمانی با خون شهدا داریم و مجبور می شویم نام این فرد و دستگاه مرتبط را رسانه ای کنیم .

امیر فرزامی اظهار داشت : بیشترین ضربات را در زمان استاندار سابق خوردیم، آن زمان بنده مسئول یکی از دستگاه های اجرایی بودم و دوستانی نزد من آمدند و گفتند که عده ای بر علیه تو نزد آقای استاندار بدگویی می کنند برو هتل سالیز و عرض ارادتی به آن شخص مدنظر استاندار در هتل سالیز داشته باش تا وی نگاه مثبت استاندار را به سمت تو جلب کند و بنده گفتم حتی اگر امروز من را از سمتم عزل کنند هرگز باج به کسی نخواهم داد .
وی بی پرده و شفاف ادامه داد: زمانی که  استاندار سابق بر مسند استانداری لرستان بود مدیران فراوانی از شهرستان کوهدشت در راس کار قرار داد ولی به دلیل اینکه از مدیران ضعیف و سفارش شده استفاده کرد آنها نتوانستند حتی برای شهرستان خود مثمر ثمر باشند و کاری برای مردم شریف و نجیب شهرستان کوهدشت انجام دهند ؛ حتی نتوانستند نرخ بیکاری را در کوهدشت کاهش دهند و  یا جاده ای مناسب برای این شهرستان کمتر توسعه یافته ایجاد کنند و آمار تصادفات و تلفات را در کوهدشت کاهش دهند . 

عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت لرستان باز هم عملکرد استاندار سابق را زیرسوال برد و تصریح کرد : چرا در زمان استاندار قبلی ، پروژه ها به پیمانکاران ضعیف داده می شد ؟ همان پیمانکاری که خویشاوند پسر آقای استاندار است، مگر این شهر و استان چقدر بودجه و اعتبار دارد که میلیاردها تومان آن صرف قوم و خویشان ضعیف شود؟  نمونه اش همین زیرگذر بهارستان که در زمان استاندار سابق کلنگ زنی شد و سالها وقت و اعتبارات مالی لرستان و خرم آباد را گرفت. 

معاون جمعیت پیشرفت و عدالت لرستان با تقدیر از عملکرد مثبت حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی نماینده محترم ولی فقیه در استان بیان داشت : خبرها حاکی است که نماینده محترم ولی فقیه در لرستان به مطالبه گری جوانان بها می دهد و از مدیران خواسته از قوای قهریه بر علیه جوانان مطالبه گر استفاده نکنند .

امیرفرزامی تشریح کرد : استان لرستان دارای پتانسیل های بالقوه است که توسط نمایندگان باید در مجلس به بالفعل تبدیل شود و دکتر قالیباف قول داده در کسوت رئیس مجلس به استان ها سفر کند و اولویت خود را استان های محرومی مانند لرستان قرار دهد.

وی گفت : هدف ما این است که تا انتخابات ۱۴۰۰ تحولی در لرستان صورت گیرد زیرا برای ما درد است که آقای تاجگردون مدیران غیربومی ضعیفی را برای استان لرستان منصوب کند ، واقعا جای سوال است که چرا مدیران با لیاقت لرستانی در سطح وزارت عملکردی مثبت دارند و در استان خود نمی توانند مدیریت کنند و مدیران لرستان عده ای غیربومی ضعیف و ناتوان هستند ؟ 

امیرفرزامی در پایان باز تاکید کرد: قصد سیاه نمایی ندارم و نمی خواهم حرفهای بنده هزینه ای برای نظام داشته باشد زیرا معتقدیم که عملکرد یک استاندار و مدیر بد است و این مرتبط به کل نظام جمهوری اسلامی نیست و از استاندار لرستان درخواست دارم جلسه ای تشکیل دهد تا ما مصداقی موارد را به عرض ایشان برسانیم اگر نپذیرد مجبوریم موارد را مو به مو رسانه ای کنیم .

این جوان مدافع حرم حضرت زینب (س) اذعان داشت : تقدیر و تشکر ویژه دارم از آیت الله رئیسی که با عملکرد مثبت خود نور امید را در دل مردم سرزمینم برافروخته و همچنین تقدیر و سپاسی فراوان از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی سپاه پاسداران دارم که همواره حافظ و مدافع حقوق مردم ضعیف و مستضعف در برابر زورمندان و صاحبان منصب و قدرت هستند .

گفت و گو : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: