پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۳۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
برای اولین بار در سطح کشور صورت گرفت؛
برای اولین بار در سطح کشور،سامانه متحرک چهار دوربینه ثبت تخلفات خودرویی به همت شهرداری خرم آباد خریداری شد.

محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد  گفت : توانسته‌ایم یک دستگاه خودروی سمند با تجهیزات هوشمند ثبت تخلفات را به عنوان سامانه متحرک ثبت تخلفات خودرویی برای اولین بار در کشور با چهار دوربین توسط سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری خرم آباد خریداری کنیم. 

شهردار خرم‌آباد بیان کرد:  این خودرو و تجهیزات سامانه هوشمند آن با هماهنگی راهنمایی و رانندگی،خریداری شده و جمعا بالغ بر 400 میلیون تومان برای خریداری و تجهیز این سامانه متحرک هزینه شده است. 

 وی ادامه داد:  این سامانه هوشمند جهت بهره برداری به پلیس راهور تحویل داده خواهد شد ولی پشتیبانی و ثبت نرم افزار های آن بر عهده شهرداری می باشد.

وی اظهار کرد:این سامانه متحرک به صورت شبانه‌روزی در مسیرهای اصلی و مسیرهایی که فاقد پلیس و دوربین هستند تردد خواهد کرد و جهت رفاه حال همشهریان عزیز خرم آبادی و جلوگیری از بی نظمی در سطح شهر شروع به کار خواهد کرد. 

شریفی مقدم اضافه کرد: این دستگاه برای کمک به کنترل ترافیک به صورت سیار در سطح شهر فعال خواهد بود و سامانه آن طوری طراحی شده که هر گونه تخلف خودرویی اعم از دوبله، پارک ممنوع،صحبت کردن با موبایل، نبستن کمربند، خودروهای فاقد معاینه فنی، خودروهای فاقد عوارض شهرداری و... توسط یک سرور که روی آن نصب شده،ثبت خواهد شد.

شهردار خرم آباد با اشاره به این که فعلاً یک خودرو سیار خریداری شده، تصریح کرد: انشاءالله قصد داریم که این خودرو های سیار ثبت تخلفات را به سه دستگاه افزایش دهیم.

وی اظهار امیدواری کرد و گفت: انشاالله با فرهنگ سازی که در این زمینه صورت خواهد گرفت، بتوانیم رفاه و آسایش مردم را تأمین کنیم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: