پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا که همواره خود را یک مسیحی با ایمان می‎خواند چندی پیش در سفر به مصر مدعی شد که روی میز کار خود یک «کتاب مقدس» گذاشته و همواره "خدا، سخنان خدا و حقیقت" را به خود یادآوری می‎کند.

به عنوان یک مسیحی که خدا را در قلب خود دارد و راه خدا و انجیل را دنبال می کند، پومپئو باید یکی از پیران فداکار آموزه‌های عیسی مسیح باشد و اساسی ترین اصول كتاب مقدس یعنی صداقت، درستکاری و خودداری از دروغگویی را رعایت کند.

پس از شیوع کرونا، برخی از آمریکایی‎ها با اولویت دادن به منافع سیاسی خود و بدون اعتنا به جان و سلامت مردم، در پیشگیری و مهار بیماری اشتباهات زیادی کردند که اکنون سبب همه گیری جدی کرونا در آمریکا شده است.

پومپئو به عنوان وزیر خارجه آمریکا به جای پذیرفتن ناتوانی کشورش در مقابله با کرونا، همواره در حال دروغ‎پردازی و شایعه‎پراکنی علیه چین بوده تا با فرافکنی، دیگران را مقصر جلوه دهد؛ از این رو با چنین گفتار و کرداری هرگز نمی‎توان پومپئو را یک مسیحی مؤمن دانست.

مایک پومپئو که پیش از این رئیس سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) بود، در جایی گفته است: "ما دروغ می‌گوییم، فریب می‌دهیم، دزدی می‌کنیم، ما حتی یک دوره آموزشی برای چنین کارهایی داریم."

همه مردم جهان از ابتلای بیش از 2 میلیون نفر و مرگ بیش از یکصد هزار نفر از مردم آمریکا در اثر کرونا ناراحت و غمگین هستند؛ با این حال، برخی از سیاستمداران آمریکایی تنها با در نظر داشتن اهداف و منافع سیاسی خود، مسئولیت ناتوانی خود در مبارزه با کرونا را به گردن دیگران می‎اندازند و می‎خواهند با دروغ‎پردازی افکار عمومی را منحرف کنند. گفتار و کردار آنها نشان می‌دهد که حتی اگر زمانی هم یک فرد معتقد و مذهبی بوده‎اند اکنون دست از حقیقت و درستکاری شسته‎اند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: