پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۰۲۱
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت : ۵۸ دوره و کارگاه آموزشی توسط اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صمت استان در سال ۹۸ برگزار شد.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان لرستان ،محمد رضا صفی خانی اظهار داشت: ،اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صمت استان لرستان در سال ۹۸ با تدوین برنامه جامع و کامل تحقیقاتی و پژوهشی تلاش نموده تا در جهت رفع مشکلات گام های موثری بردارد.

وی عنوان کرد: در همین راستا ۵۸ دوره و کارگاه آموزشی با همکاری سازمان های مرتبط به میزان ۱۸۷۹۴ نفر ساعت برای واحد های صنعتی معدنی و تجاری برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد : براساس شاخص های ارزیابی ، صدور جواز و پروانه های فنی و مهندسی تعداد سه فقره جواز و پروانه خدمات فنی و مهندسی صادرشد.

صفی خانی بیان کرد: کسب چهار مقام کشور در هفته پژوهش و دریافت لوح تقدیر از معاونت محترم آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت که شامل : شرکت خرمان کسب مقام برترین محصول حاصل از تحقیق و توسعه ، شرکت آمار پردازان فراز کسب واحد نمونه خدمات فنی و مهندسی ،  دانشگاه یخچال سازی کسب دانشگاه علمی و کاربردی نمونه کشوری و کسب عنوان سازمان برتر کشوری در حوزه آموزش و پژوهش می باشند.

وی به همکاری با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در خصوص انجام طرح‌های پژوهشی اشاره کرد و افزود: در این حوزه یک قرارداد با دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و دو قرارداد با دانشگاه آیت الله بروجردی منعقد گردیده و کار پژوهشی نیزانجام گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان داشت:همکاری با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در خصوص طرح تاپی که منجر به ثبت‌نام واحدهای صنعتی و اساتید دانشگاه در این طرح گردید، کسب سازمان برتر استانی در زمینه نحوه انتخاب مجری و ناظر این طرح های پژوهشی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان وهمکاری با شرکت شهرک های صنعتی با برگزاری انتخابات کلینیک صنعت به عنوان عضو شورای راهبری را از دیگر فعالیت های حوزه آموزش و پژوهش سازمان صمت استان نام برد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: