پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان امروز در محل دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت زاهدان برگزار گردید گفت: دربرخورد با فساد در دستگاه قضایی هیچ گذشت واغماضی نداریم.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی، رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان که صبح امروز در محل دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت زاهدان برگزار گردید گفت: دربرخورد با فساد در دستگاه قضایی هیچ گذشت واغماضی نداریم.
حجت الاسلام علی مصطفوی نیا  با تاکید بر اینکه یک از الویتهای قوه قضائیه  برخورد با فساد است  افزود : ریاست قوه قضائیه  مبارزه با فساد را از خود مجموعه قوه قضاییه آغاز کرد و ما نیز با کوچکترین موارد فساد قاطعانه برخورد می کنیم.
وی افزود : قوه قضاییه اقدامات خوبی را در دستور کار خود قرار داده و تلاش‌های جدی‌ را برای اجرای عدالت و مبارزه با انواع فسادهای اقتصادی و اداری به عنوان یک وظیفه مهم مورد نظر قرار داده است.
وی ادامه داد: این اقدامات به گونه‌ای بوده که قوه قضاییه مردم را به عدل اسلامی امیدوارتر نموده است و ما در دستگاه قضائی استان با هر گونه موارد فساد برخورد می کنیم.
رئیس شورای قضائی استان افزود: مبارزه با فساد و برقرای عدل و قسط اسلامی  باید در میان همه اقشار مورد اجرا قرار گیرد و دستگاه قضائی با هیچ کسی در اجرای عدالت تعارف ندارد.
درادامه این همایش ریاست دادگستری به سوالات ائمه جمعه  پاسخ داد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: