پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: استان سیستان و بلوچستان از لحاظ دارا بودن ظرفیت نیروی انسانی مستعد شرایط بسیار خوب و فوق العاده ای دارد.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی استانداری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دیروز /سه شنبه/ در جریان سفر به استان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در حوزه جنوب استان و به ویژه شهرستان چابهار با کمک نیروهای جوان مراکز علم و فناوری‌ این منطقه توسعه مناسبی پیدا کرده است.

وی بیان کرد: حوزه شمال سیستان و بلوچستان بویژه شهرهای زاهدان، زابل و زهک نیز دارای نیروی انسانی کارآمدی هستند که این امر اتفاقات مناسبی را در بخش علم و فناوری رقم زده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دانشگاه های فعال و مناسبی در سیستان و بلوچستان وجود دارد که در حوزه علم و فناوری این استان نقش مهمی دارند.

وی ادامه داد: برنامه‌ های خوبی برای شهرستان سراوان در نظر داریم که به زودی انجام خواهد شد.

ستاری با بیان اینکه توسعه مناسبی در حوزه علم و فناوری و مراکز نوآوری سیستان و بلوچستان ایجاد شده است، گفت: به همت جوانان این استان شاهد پیشرفت و آبادانی این منطقه خواهیم بود.

بنابر این گزارش، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، معاونان استاندار و شماری از مدیران استانی قرار گرفت.

بهره برداری از چند طرح و پروژه در حوزه فناوری از قبیل خانه خلاق سیستان و بلوچستان، مجتمع فناوری نوگام، پارک انرژی، کلنگ زنی کارخانه نوآوری و مجتمع فناوری زاهدان، حضور در نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید و همچنین دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان از مهمترین برنامه‌های معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به سیستان و بلوچستان است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: