پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۰۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷
با استقبال هنردوستان صورت گرفت؛
آیین افتتاحیه نمایشگاه گروهی نقاشی "من یک رویا دارم" به نمایشگاه گردانی رضا ستایش همزمان با آغاز فعالیت های نگارخانه بهارک در سال 1399 پس از تعطیلی چهار ماهه آن متعاقب شیوع ویروس کرونا و انجام بازسازی ها و تعمیرات برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه گروهی نقاشی "من یک رویا دارم" به نمایشگاه گردانی رضا ستایش، بعد از ظهر روز جمعه، 6 تیر ماه 1399 با استقبال هنردوستان در نگارخانه بهارک افتتاح شد.

در این نمایشگاه، سبک های مختلف نقاشی از جمله نقاشی دیجیتال، آبرنگ، گوآش، ترکیب مواد، رنگ و روغن، اکریلیک، اپیدوگرافی و مداد رنگی به نمایش درمی آید که حاصل ذوق هنری شرکت کنندگانی هستند که نام آنها به شرح زیر است و زیر نظر رضا ستایش استاد طراحی و تصویرگری دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 تهران و همچنین، عضو پیوسته انجمن تصویرگران ایران آموزش دیده اند:

طوفان ارفع، فرشته عسگری، مریم باوکی، زینب بیگدلو، مژگان قائدی حیدری، عرفان رضاخانی، مریم سادات حبیبی، حانیه حسین زاده، شکیبا شاکری، فاطمه فدایی، فاطمه کیان سرشت، ربکا محمودی و سارا محمودی.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه هنرهای تجسمی نگارخانه بهارک پس از تعطیلی نگارخانه های هنرهای تجسمی به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرو شیوع ویروس کرونا در اسفند ماه 1398 است که تا اردیبهشت ماه 1399 ادامه داشت سپس این نگارخانه، خرداد ماه را به بازسازی ها و تعمیرات اختصاص داد و نمایشگاه گروهی نقاشی "من یک رویا دارم"، اولین فعالیت این نقطه فرهنگی در شهر تهران در سال 1399 به شمار می رود.

نمایشگاه گروهی نقاشی "من یک رویا دارم" از روز شنبه، 7 تیر ماه تا روز چهارشنبه، 11 تیر ماه از ساعت 17 الی 20، پذیرای علاقمندان به حوزه هنرهای تجسمی مطابق با دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک است.

مخاطبان برای مشاهده آثار می توانند به میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک، نگارخانه بهارک مراجعه کنند.

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی/ عکس حاشیه خبر: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: