پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۰۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۶
‍ جوان ترین عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد :
یکصد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور گودرز امیری معاونت عمرانی استانداری لرستان در صحن علنی این شورا برگزار شد .
  
به گزارش گیتی آنلاین ، رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: جناب آقای امیری در زمان تصدی شما بر معاونت استانداری کمک های شایانی به شهرداری خرم آباد شد و هرگز چوب لای چرخ پروژه های شهری نگذاشتید و حتی در برابر کسانی که می خواستند نگذارند پروژه ها به سرانجام برسد ایستادگی کردید و ما از این بابت نهایت سپاس را داریم .
 
 اسماعیل رضایی ادامه داد : در حوزه مدیریت بحران روی سخنم با جناب مهدی پازوکی است که می بایست عنایتی داشته باشد و تجهیزات آتش نشانی را برای مواقع بحران و خطر به روز رسانی کند .
 
وی اظهار داشت : ایجاد ساحلی خرم آباد از پارک شاهپوری تا فرودگاه یک امر بسیار مهم است که امیدواریم این ساحلی به سرانجام برسد زیرا وضعیت ترافیکی شهر هر ساله بحرانی تر می شود .
 
اسماعیل رضایی پیشنهاد بحث برانگیزی را ارائه کرد: بام شهر خرم آباد می تواند یک فرصت درآمدی پایدار برای این شهرباشد ولی متاسفانه مغفول مانده و با اینکه جزء شهر محسوب می شود ولی در اختیار شهرداری نیست از شما جناب امیری خواهش داریم ترتیبی اتخاذ کنید تا تمام و یا بخشی از بام شهر به شهرداری واگذار گردد .
 
رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر خرم آباد به پروژه های خیرساز نیز ورود کرد و خاطرنشان ساخت: در حوزه درمان استان پروژه هایی توسط خیرین اجرایی می شود که نیاز به ابلاغیه ای دارند تا پروانه رایگان بگیرند زیرا حوزه سلامت و درمان مخصوصا در این روزهای کرونایی نیازمند حمایت هر چه بیشتر مسئولین و خدمتگزاران خدوم است .


شایان ذکر است یکصدو هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور گودرز امیری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، قدرت الله فلاح نژادمدیرکل دفتر امورشهری و شوراها، رضا طلایی مدیرکل دفتر فنی ، مهدی پازوکی مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان و کلیه اعضای شورای اسلامی شهر و محمد شریفی مقدم شهردار، معاونین و مدیران شهرداری به ریاست علی ماکنعلی برگزار شد.

خبرنگار : مریم‌نظری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: