پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۰۸۹
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
در راستای سالم‌سازی، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه نزدیک به 3 میلیون متر مکعب فاضلاب در سه ماهه اول جمع‌آوری و شده تصفیه می‌شود.

در راستای سالم‌سازی، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه نزدیک به 3 میلیون متر مکعب فاضلاب در سه ماهه اول جمع‌آوری و شده تصفیه می‌شود.ابراهیم اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با اعلام مطلب فوق ، نگهداری از تاسیسات مربوط به تامین و توزیع آب و دفع بهداشتی فاضلاب خانگی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات رااز برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی عنوان کرد.

اصغرنژاد با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح شبکه فاضلاب در شهرستان و دفع بهداشتی فاضلاب‌های خانگی گفت: امروزه ایجاد شبکه فاضلاب یکی از ضروری‌ترین تاسیسات مورد نیاز جوامع بشری برای رعایت بهداشت عمومی محسوب می‌شود؛ بر این اساس شرکت آب و فاضلاب آشهرستان خوی با نگاهی کلان و با صرف هزینه‌های سنگین و تحمل مشکلات اجرایی پروژه، اقدام به احداث شبکه و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب مبتنی بر استانداردهای زیست‌محیطی جهان کرده و با تلاش مستمر در ارتقای سطح بهداشت عمومی گامی‌های بلندی برداشته است.
وی با اشاره به عملکرد شرکت در زمینه تصفیه فاصلاب در سه ماه نخست سال‌جاری گفت: این شرکت در این مدت نیز نزدیک به 3 میلیون متر مکعب فاضلاب تولید شده را جمع‌آوری و توسط تصفیه‌خانه فاضلاب شهر خوی ،تصفیه کرده است.


معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با اشاره به لایروبی و شستشوی شبکه فاضلاب افزود: در سه ماهه نخست سالجاری بیش از  25 کیلومتر شبکه فاضلاب را شستشو و لایروبی شده است .

وی با اشاره به سم پاشی  بیش از 3 هزار و 216 فقره منهول فاضلاب در همین مدت افزود: در طول سه ماه نخست سال‌جاری بیش از 3 هزار و 216 فقره از منهول‌های موجود را پاک‌سازی شده است.
وی با اشاره به درصد بهره‌مندی جمعیت شهر خوی از سامانه فاضلاب شهری گفت: در حال حاضر 64 درصد از جمعیت شهر خوی از پوشش تاسیسات جمع‌آوری و دفع فاضلاب برخوردار بوده که این رقم بالاتر متوسط استانی است .

ابراهیم اصغرنژاد همچنین به تعداد مشترکان فاضلاب اشاره کرد و افزود: با واگذاری 416 فقره انشعاب فاضلاب در سه ماه نخست سال‌جاری تعداد مشترکان فاضلاب به بیش از 42 هزار فقره رسیده است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: