پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
اردشیر دریکوند :
یکصد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور گودرز امیری معاونت عمرانی استانداری لرستان در صحن علنی این شورا برگزار شد .
به گزارش گیتی آنلاین ، در این جلسه رسمی و علنی ، اردشیر دریکوند گفت: جناب آقای امیری انتظار می رود تعامل بین شورای اسلامی شهر خرم آباد و معاونت عمرانی استانداری لرستان بیشتر شود زیرا جایی که همفکری باشد مسلما اثر آن بر عمران و آبادانی شهر بیشتر خواهد بود . 

وی در ادامه افزود: اگر وضعیت شهرداری خرم آباد را بررسی کنیم جملگی مردم باتفاق می گویند زمان شهردار ساکی خدمات مطلوبی به شهر ارائه شده ؛ از آن زمان به بعد به هر دلیلی رضایتمندی که در مجموعه شهری می بایست اتفاق بیفتد متاسفانه رخ نداده شاید بی برنامگی و سلیقه ای عمل کردن شهرداران و اعضای شورای شهر باعث این نارضایتی عمومی شده است .

اردشیر دریکوند پیشنهاد قابل تاملی را بیان داشت: با بررسی های صورت گرفته دریافته ایم دستگاه های خدمت رسان 170 میلیارد تومان به شهرداری خرم آباد بدهکار هستند و می دانیم این ادارات و دستگاه ها فعلا خیال پرداخت طلب های شهرداری را ندارند لااقل از آنها بخواهید ماشین آلاتشان را در اختیار شهرداری و شورای شهر قرار دهند تا بتوانیم پروژه های در دست اقدام مانند پارک کوهستانی پاگر ، شاپوری و آبشار طلایی را هر چه سریع تر به سرانجام برسانیم.

شایان ذکر است یکصد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور گودرز امیری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، قدرت الله فلاح نژادمدیرکل دفتر امورشهری و شوراها، رضا طلایی مدیرکل دفتر فنی ، مهدی پازوکی مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان و کلیه اعضای شورای اسلامی شهر و محمد شریفی مقدم شهردار، معاونین  و مدیران شهرداری به ریاست علی ماکنعلی برگزار شد.

خبرنگار : مریم نظری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: