پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
‍ علی محمد صالحی نسب:
یکصدو هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور گودرز امیری معاونت عمرانی استانداری لرستان در صحن علنی این شورا برگزار شد .


به گزارش گیتی آنلاین ، نماینده مردم لرستان در شورای عالی استان ها ، معاونت عمرانی استانداری را مخاطب قرار داد و معضلات جنوب شهر خرم آباد را اینگونه بیان کرد : جناب آقای امیری همانگونه که مستحضر هستید بلوار بهارستان (شهید سلیمانی ) جاده اصلی ترانزیتی است که از جنوب شهر می گذرد زمانی که از سمت ماسور وارد شهر می شوی باورت نمی شود به یک شهر قدم گذاشته ای زیرا ورودی ماسور با معیارهای شهرنشینی فاصله ی بسیار دارد .

علی محمد صالحی نسب افزود : بیشتر معضل ورودی ماسور را چند ملک معارض در  بلوار بهارستان تشکیل داده اند که اگر شما و جناب استاندار عنایت ویژه ای داشته باشید می شود با این معارضین به توافق رسید و واحدها را تملک و راه را بازگشایی کرد .

 عضو شورای اسلامی به نمایندگی از مردم شهر خرم آباد گفت : جناب مهندس امیری شما بیان کردید شهر خرم آباد نیاز به تقاطع غیرهمسطح ندارد در صورتی که ما معتقدیم تقاطع غیرهمسطح شریعتی نیاز ضروری شهر است و امیدوارم روی این موضوع تجدید نظر کنید .

وی در واکنش به سخنان معاونت عمرانی استانداری از عملکرد شورا و شهرداری دفاع کرد : اگر عملکرد و سوابق اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری را آنالیز کنید درمی یابید در شورای دور پنجم از هیچ کوششی برای کم کردن هزینه ها دریغ نشده و کارهای خوبی در این دور صورت گرفت تا اموال شهرداری حیف و میل نشود  ولی اگر جاهایی احساس می شود کم کاری شده بخاطر شیوع ویروس کرونا بوده که نه تنها ما بلکه جهان زمین گیر شد و آن توان اصلی و انرژی را از ما گرفت.

علی محمد صالحی نسب شفاف بیان داشت : جناب امیری حقیقت این است که با دست خالی هیچ کاری از پیش نمی رود ، هیچ حاکمی با دست خالی نمی تواند مملکت را اداره کند اگر پیگیری های دلسوزانه شما در این یکسال نبود امروز وضعیت وخیم تر از این حرفها بود و باید از این بابت از شما تشکر و قدردانی کرد .

وی در فراز دیگری از سخنان خود یادآور شد : واقعیت این است جناب امیری شاید اعضای شورا به اندازه شما مسلط به امورات شهری نباشند شما در این موارد تجربه چندین ساله مدیریتی دارید و اگر گاها از طرف شورا کم کاری می شود مطمئن باشید تعمدی نیست و اگر کاری صورت نگرفته ولی باز جای شکر دارد که نگذاشته ایم اموال شهرداری و مردم شهرحیف و میل شود .

وی در پایان نویدی خوش داشت : برای نخستین بار فیلمبرداری از سطح شهرخرم آباد در دست اقدام است و اگر این داده ها و دیتاها درست شود تمام موارد و اطلاعات ضروری که شهرداری به آن نیاز دارد در این طرح دیده خواهد شد و این یک کار جدید و نو است که در کشور برای اولین بار در حال اجرا می باشد .

خبرنگار : مریم نظری 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: