پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
به کارگردانی رامین ملامحمدی؛
استاپ موشن "چرت و پرت" قسمت "در خانه بمانید" به کارگردانی رامین ملامحمدی، نویسندگی عباسعلی اسکتی و تهیه کنندگی رضا پورزارعی جایزه بهترین کارگردانی و انیمیشن برتر فستیوال بین المللی فیلم هند ۲۰۲۰ با موضوع کووید ۱۹ را کسب کرد.
استاپ موشن "چرت و پرت" قسمت "در خانه بمانید" به کارگردانی رامین ملامحمدی، نویسندگی عباسعلی اسکتی و تهیه کنندگی رضا پورزارعی برنده بهترین کارگردانی و انیمیشن برتر فستیوال بین المللی فیلم هند ۲۰۲۰با موضوع کووید ۱۹ شد.
اولین جشنواره بین المللی فیلم هند در مورد ویروس کووید ۱۹ به صورت مجازی در ایالت «اودیسای» هند برگزار شد و در مجموع ۷۰ اثر از ۲۲ کشور جهان در این جشنواره به رقابت پرداختند.
هدف از برگزاری این جشنواره تبادل تجربه، دانش، اطلاعات و ایده‌های فیلم سازان سراسر دنیا و به اشتراک گذاشتن نگاه هنرمندانه آنها در مواجهه با مقوله ویروس کرونا است.
مارین بورگو از کشور فرانسه، مانی رام از کشور هند، قدرت اله تقوی از کشور افغانستان و آقای ریچارد از کشور کنگو داوری آثار این جشنواره را بر عهده داشتند.

دیپلم افتخار رامین ملامحمدی کارگردان و رضا پورزارعی تهیه کننده استاپ موشین "چرت و پرت" در این جشنواره، توسط «ماهشوار رائو» مدیر جشنواره مذکور، به مینا هادیان معاون کنسولگری و مسئول بخش دیپلماسی عمومی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد هند اهدا گردید.
مجموعه استاپ موشین های "چرت و پرت" از ابتدای اسفند 98 با شیوع ویروس کووید ۱۹ تا کنون در ده  قسمت یک تا چهار دقیقه ای در قالب طنز، و موضوعات اجتماعی تولید شده و قسمت های دیگر آن در حال ساخت است و قسمت "در خانه بمانید" داستان سیزده بدر کرونایی یک خانواده است.
در این پروژه مریم تابع : طراح لباس و سعید رستگار: مدیر تولید حضور داشتند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: