پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی یک هفته گذشته با تلاش شبانه روزی خود ضمن دستگیری 10 سارق مسلح و به عنف در شهرهای "زاهدان"،"ایرانشهر"، "دلگان" و "چابهار دستگیر کردند
سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی یک هفته گذشته با تلاش شبانه روزی خود ضمن دستگیری 10 سارق مسلح و به عنف در شهرهای "زاهدان"،"ایرانشهر"، "دلگان" و "چابهار "11 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف را کشف کردند.

وی فزود:  در این رابطه علاوه برکشف یک دستگاه پژو405، 4 دستگاه موتورسیکلت، 11دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه مهمات مربوطه و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

وی تصریح کرد:  همچنین جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی و عملیاتی با همکاری تیم های از ماموران انتظامی شهرستان زاهدان و یگان تکاوری، یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر را در شهرستان زاهدان متلاشی کردند.

وی بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه که روز گذشته در ارتفاعات منطقه جون آباد زاهدان صورت گرفت در پاکسازی منطقه مقدار یک تن و 824 کیلو و 300 گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 764 کیلوگرم تریاک، 50 کیلو و 800 گرم حشیش و 9 کیلو و 500 گرم هروئین کشف شد.

وی اظهار کرد: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمايه هاي ملي با جدیت توسط پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی فرماندهی  انتظامی استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

فرماندهی انتظامی استان گفت: در این راستا 8 محل دپوی سوخت تخریب، 12 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق توقیف و در مجموع 116 هزار و 480 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع شامل 49 هزار و 150 لیتر گازوئیل، 5 هزار و 930 لیتر بنزین و 61 هزار و 400 لیتر نفت سفید در شهرهای زاهدان، سیب و سوران و دلگان کشف شد.

سردار قنبری افزود: در این رابطه 25 فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی تصریح کرد:  همچنین با تلاش شبانه روزی و ردگیری اطلاعاتی تیم های عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان 4 مرد شرور که در پی اختلافات مالی با راننده یک دستگاه سواری پراید او را پس از مجروح کردن با سلاح گرم به صورت وحشیانه با شمشیر و چماق مورد ضرب و شتم قرار داده بودند در کمتر از 48 ساعت شناسایی و در عملیاتی مقتدرانه دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در این رابطه یک قبضه کلت کمری به همراه مقادیری مهمات مربوطه، یک قبضه شمشیر و یک عدد چماق از مخفیگاه این افراد شرور کشف شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: