پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
سجاد بابایی :
یکصد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور گودرز امیری معاونت عمرانی استانداری لرستان در صحن علنی شورا برگزار شد .

به گزارش گیتی آنلاین ، رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهرخرم آباد از معاونت عمرانی استانداری لرستان خواست پل افلاک تعیین تکلیف شود .

سجاد بابایی مهمان ویژه این جلسه را مخاطب قرار داد و گفت:  جناب مهندس امیری وضعیت پل افلاک به کجا انجامید؟ پلی که قرار بود در نوار ساحلی شهر به عنوان یک رینگ رفت و برگشت عمل کند ، شاید هیچ شهری در کشور وجود نداشته باشد که یک خیابان، تمام طول شهر را طی کند و نوار ساحلی خرم آباد این خصوصیت را دارد و می تواند بار ترافیکی شهر را کم کند ؛ اگر میراث فرهنگی اجازه نمی دهد در آن قسمت شهر این پل ایجاد شود نگذارید این پروژه نافرجام بماند و درخواست داریم در  قسمت دیگری از ساحلی احداث شود .

وی ادامه داد: اداره راه و شهرسازی هر ساله مقداری سهمیه قیر می داد و سال گذشته هم یکهزار و ۵۰۰ تن قیر برای آسفالت مناطق کم برخوردار در اختیار شهرداری قرار داد، اگر باز می تواند سهمیه ای برای آسفالت در اختیار ما قرار دهد .

رئیس شورای اسلامی شهرستان خرم آباد به مشکلات و درخواست های اهالی پشته حسین آباد گریزی زد : با پیگیری های انجام گرفته زمین های بالادست پشته را به محدوده شهر اضافه کرده ایم و اگر مسکن و شهرسازی برای اقدام ملی مسکن روی این زمین ها اقدام کند به یقین تاثیر شگرفی در سطح زندگی و سطح شهری این منطقه پرجمعیت خواهد داشت و خودبخود امکانات زیادی وارد این محله می شود.

 رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم آباد در ادامه افزود: جاده ای هم در زیردست این زمین ها و بالاتر از کلانتری پشته احداث می شود که به قاضی آباد وصل خواهد شد و فضای سبز آنجا ۵۰ متر است و اگر احداث شود سبب رفاه اهالی پشته خواهد شد.

سجاد بابایی خاطرنشان ساخت : ایجاد این فضای سبز ۵۰ متری پشته در طول جاده ای  است که به قاضی آباد متصل می شود و اگر اقدام ملی مسکن روی زمین ها صورت گیرد باز درون آن نیز یک فضای سبز با مساحتی بسیار بالا طراحی می شود؛ به دنبال این هستیم که هر چه سریع تر نقشه فضای سبز به دست ما برسد تا شهرداری بتواند برای منطقه کم برخوردار پشته با جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر فضای سبز مناسبی احداث کند .

خبرنگار :مریم نظری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: