پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
به طراحی و کارگردانی عماد سالکی؛
نمایش «عصر طویلگی» نوشته علیرضا غفاری و به طراحی و کارگردانی عماد سالکی به زودی و با اعمال کلیه موارد پیشگیرانه بهداشتی به روی صحنه خواهد رفت.
نمایش «عصر طویلگی» به نویسندگی علیرضا غفاری، تولید جدید گروه تئاتر «سولو»، به طراحی و کارگردانی عماد سالکی برای اجرا آماده می شود.

این نمایش که سال ٩٨ با ترکیبی از بازیگران تئاتر و هنرجویان آکادمی «سولو» آماده اجرا می شد به دلیل اعمال محدویت هاي شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سالن‌های نمایشی، دقيقا در زمان بازبيني، موقتاً تمرین هایش را متوقف کرد و اخیراً با اعلام بازگشایی ها و اعمال کلیه موارد پیشگیرانه بهداشتی، تمرین های خود را از ٢ خرداد ٩٩ از سر گرفته است.

امیر کاوه آهنین جان بازيگر، مدرس و كارگردان با سابقه تئاتر و نادیا حسام مدیر آکادمی هنرهای نمایشی «سولو» به عنوان مشاوران کارگردان و آرش پارساخو دراماتورژی این نمایش را بر عهده دارد و دیگر عوامل آن نیز به زودی معرفی می شوند.

نمایش «عصر طویلگی» داستان یک سیرک اعجاب آور و شگفت انگیز را روایت می‌کند که در آخرین شب اجراي خود، با خاطرات دردآور و حیرت انگیز حیوانات، دچار تحول و دگرگونی می شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: